Jaki komputer kupić? Polecane zestawy komputerowe na sierpień 2018

Jaki komputer kupić? Polecane zestawy komputerowe na sierpień 2018

Jeśli po lekturze tego wszystkiego mimowolnie odczuwasz niesmak, a palce same wędrują Ci na klawiaturę, by w "serdeczny" sposób podsumować naszą pracę, mamy dla Ciebie coś specjalnego! Zamiast wertować Internet w poszukiwaniu inspiracji na cięte podsumowanie pracy redakcji, możesz samemu złożyć określony zestaw i przedstawić go na łamach widocznej poniżej sekcji komentarzy. Każdego miesiąca, wraz z kolejną odsłoną cyklu o polecanych zestawach komputerowych, wskażemy jedną propozycję z naszego zestawienia, a Waszym zadaniem będzie jej ulepszenie, w ramach narzuconego budżetu. Przy czym kwoty zaokrąglamy do setek, zgodnie z zasadami przyjętymi powszechnie w matematyce. Przykładowo, zestaw za ok. 1400 zł nie powinien kosztować więcej niż 1449 zł. Cena wysyłki nie jest uwzględniana, jednak konfiguracja musi zostać zbudowana wyłącznie w sklepie, który został wybrany przez redakcję do stworzenia danej odsłony poradnika. Wynika to z konieczności stałego śledzenia cen, w celu ich weryfikacji na dzień dodania komentarza.

W tym miesiącu modyfikujemy Najtańszy sensowny zestaw do gier z fabrycznie nowych części, w cenie ok. 1400 zł, możliwym do zgarnięcia upominkiem jest natomiast myszka MSI Interceptor DS100 Gaming.

Jaki komputer kupić? Polecane zestawy do gier na sierpień 2018

Zasady zabawy są niezwykle proste:

  • Utwórz zestaw komputerowy w podanej cenie, korzystając z oferty wybranego przez nas sklepu.
  • Zamieść listę wybranych części w obrębie poniższej sekcji komentarzy. Możesz to zrobić zarówno poprzez zrzut ekranu, z koszyka, jak i listę punktowaną z podzespołami. Nie zapomnij tylko o zawarciu w niej aktualnych cen (na dzień budowania konfiguracji).
  • Uświadom redakcję ITHardware.pl, dlaczego to właśnie Twój zestaw jest lepszy od zaproponowanego przez naszą ekipę. Chodzi o krótką wypowiedź, bez odgórnego i oddolnego limitu liczby zdań czy słów.
  • Ostatniego dnia miesiąca wybierzemy zwycięzcę, a wyniki ukażą się wraz z następną odsłoną poradnika o polecanych zestawach, dokładnie na tej konkretnej podstronie. Powodzenia!

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jaki komputer kupić? Polecane zestawy komputerowe na sierpień 2018

 0