Test California Access Python - ten budżetowy headset potrafi miło zaskoczyć

Test California Access Python - ten budżetowy headset potrafi miło zaskoczyć

Test California Access Python - ten budżetowy headset potrafi miło zaskoczyć

Parę dni temu światło dzienne ujrzała moja poprzednia recenzja sprzętu od polskiej marki California Access. Mowa tu oczywiście o klawiaturze California Access Shark, która pomimo kilku niedociągnięć w testach wypadła przyzwoicie. Zatem powinniście już w sporej mierze kojarzyć tego producenta. Jeśli jednak jakimś cudem umknęła wam informacja na jego temat, to pozwolę wam sobie przypomnieć, że California Access jest marką o wieloletnim stażu, której początki sięgają jeszcze czasów świetności Atari. Obecnie należy ona do firmy Komputronik, czyli jednego z największych sklepów z elektroniką w Polsce. W jej ofercie znajdziemy przede wszystkim peryferia dla graczy, takie jak wspomniana wcześniej klawiatura California Access Shark lub myszki California Access Marbled czy California Access Puma. Są to przeważnie produkty budżetowe, za to solidnie i estetycznie wykonane, a konkurencyjna cena to tylko jeden spośród ich wyznaczników.

California Access Python wyceniono na zaledwie 189 złotych. Cena jest więc bardzo kusząca, zwłaszcza, że headset łączy w sobie stylowy design z zadowalającą jakością dźwięku.

url Test California Access Shark - czy rekin podoła w starciu z innymi, budżetowymi drapieżnikami?

Jeśli szukasz słuchawek dla graczy ze wbudowanym mikrofonem, które pozwolą ci na swobodne rozmawianie z kolegami podczas gry oraz zapewnią przyzwoitą jakość dźwięku, California Access Python może okazać się dla ciebie sensownym wyborem. Oprócz tego, że jest to pełnoprawny headset, te niedrogie słuchawki zostały również wyposażone w podświetlenie RGB, które dodatkowo podnosi ich atrakcyjność pod kątem wizualnym, co powinno przypaść do gustu szczególnie młodszym graczom. Całość pracuje na interfejsie USB i własnym, prostym układzie dźwiękowym wraz z pilotem służącym do ich sterowania. Całość napędza 50 mm przetwornik dynamiczny o paśmie przenoszenia na poziomie od 20 do 20 000 Hz. Słuchawki California Access Python wyceniono na zaledwie 189 złotych. Cena jest więc bardzo kusząca, zwłaszcza, że headset łączy w sobie stylowy design z zadowalającą jakością dźwięku i wysoką wygodą użytkowania. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co nasza redakcja sądzi o California Access Python i czy warto je rozważyć przy wyborze nowych słuchawek dla graczy, to koniecznie musisz wspólnie ze mną prześledzić tę recenzję do końca, ale najpierw zapoznaj się z ich specyfikacją techniczną, którą znajdziesz poniżej.

Specyfikacja California Access Python CA-1732 USB RGB:

Producent: California Access
Gwarancja: 2 lata w serwisie sprzedawcy
Grupa produktowa: Słuchawki California Access
Przeznaczenie: dla graczy
Rodzaj: wokółuszne
Łączność: przewodowa
Interfejs odtwarzania przewodowego:  USB
Złącze: 1 x USB
Długość przewodu: 2.1 m
Średnica głośnika: 50 mm
Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz
Dynamika głośników: 109 dB
Impedancja głośników: 22 Ohm
Regulacja głośności: tak
Materiał poduszek: welur
Moc maksymalna: 35 mW
Zasilanie: z urządzenia
Kompatybilność: PC
Kolor: czarny

Mikrofon

Mikrofon: Posiada
Pasmo przenoszenia mikrofonu:  50 - 10000 Hz
Czułość mikrofonu: -42 dB
Impedancja mikrofonu: 2200 Ohm

Pozostałe cechy

Podświetlenie:  Posiada
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test California Access Python - ten budżetowy headset potrafi miło zaskoczyć

 0