Genesis Pallad 500 - test plecaka (nie tylko) dla graczy

Genesis Pallad 500 - test plecaka (nie tylko) dla graczy

Podczas codziennego użytkowania plecak sprawuje się wyśmienicie. Gąbki na plecach i ramionach spełniają swoje zadanie, niwelując dyskomfort spowodowany ciężarem. Wentylacja również skutecznie przeciwdziała poceniu się w miejscach stykających się z naszym ciałem, a dzięki paskowi piersiowemu całość stabilnie spoczywa na naszych plecach. Pomimo tego, że Pallad 500 dedykowany jest do przenoszenia komputera i elektroniki, to również świetnie sprawdzi się przy standardowych podróżach czy kilkugodzinnych wycieczkach w góry. Bez problemu możemy do niego zapakować prowiant i ubrania na jednodniową wędrówkę oraz niezbędny sprzęt jak aparat fotograficzny, powerbank czy laptop.

Pallad 500 doskonale sprawdzi się nie tylko do przenoszenia sprzętu komputerowego, ale będzie również świetnym towarzyszem w podróżach do pracy czy jednodniowych wycieczkach.

Genesis Pallad 500 - test plecaka (nie tylko) dla graczy

W większości testów piszę, czy polecałbym dany sprzęt, jednak w wypadku tej recenzji pokuszę się o inne porównanie, a mianowicie, czy kupiłbym ten produkt. Gdyby nie fakt nabycia niedawno podróżnego plecaka i posiadania kilku toreb na laptopa, to moja odpowiedź brzmiałaby: tak! W kwocie niespełna 200 zł otrzymujemy naprawdę solidnie wykonany plecak, z dobrze przemyślanymi przegródkami, dużą ilością praktycznych kieszeni i uniwersalnym zastosowaniem. Do ideału brakuje takich drobnostek jak mocniejszy uchwyt górny (chociażby taki jak zastosowany w modelu Pallad 300) czy kołnierze zabezpieczające suwaki. Producent mógłby także rozważyć dodanie odblasku na zewnętrznej części plecaka oraz gumowych stopek na spodzie.  Pomimo faktu, iż jest to model z kategorii "gaming", nie uświadczymy tutaj krzykliwości i nadmiaru bajerów, dlatego właśnie Pallad 500 może nam służyć przy wielu okazjach, a nawet w codziennych wyjściach do pracy czy szkoły.

 

Genesis Pallad 500

 

 

 

 Uniwersalna kolorystyka, mnogość dedykowanych kieszeni, duża pojemność, przemyślany system przegródek, komfort noszenia, wysoka jakość wykonania, przystępna cena

 Suwaki nie posiadają zabezpieczenia przed wodą, brak gumowego podbicia na spodzie, mało solidna rączka

Cena (na dzień publikacji): 199 zł

Gwarancja: 2 lata

Sprzęt do testów dostarczył: 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Pallad 500 - test plecaka (nie tylko) dla graczy

 0