Genesis Pallad 500 - test plecaka (nie tylko) dla graczy

Genesis Pallad 500 - test plecaka (nie tylko) dla graczy

Genesis to stosunkowo młoda, polska firma, produkująca akcesoria dla graczy komputerowych i konsolowych. Jej nazwa i jednocześnie motto oznacza „stawać się i wciąż wzrastać”, co ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, ponieważ przez 7 lat działania marka stała się dobrze rozpoznawalna w całej Europie. W portfolio znajdziemy między innymi: kable, słuchawki, podkładki, myszki, klawiatury, pady, wentylatory, obudowy, fotele oraz plecaki. Niniejsza recenzja będzie dotyczyła tej ostatniej kategorii, a dokładniej najwyższego modelu, jakim jest plecak Pallad 500. Na szczęście, pomimo wstawki "gaming", nie uświadczymy tutaj ledów, ale w zamian otrzymujemy produkt o bardzo wysokiej funkcjonalności. W przypadku tego plecaka, seria "dla graczy" nabiera nowego znaczenia - to coś praktycznego i użytecznego.

Jeśli wybieramy się w gamingową podróż z naszym komputerem, zabieramy ze sobą całą masę kabli oraz akcesoriów. Ponieważ nikt nie lubi rozplątywania przewodów i bałaganu, to w takich sytuacjach przydałby się nam plecak, w którym wszystko będziemy mieć ułożone i dostępne pod ręką

Swoją drogą, to interesujące, że tego typu akcesoria przeżywają boom w czasach, gdzie większość rozgrywek multiplayer toczymy z domowego zacisza. Starsi stażem gracze na pewno pamiętają czasy klimatycznych, całonocnych LAN Party, przy których rozkładanie sprzętu było swego rodzaju ceremonią. O ile wszystkie takie imprezy bardzo miło wspominam, o tyle procedura przenoszenia sprzętu była najmniej przyjemnym ich elementem. Niezliczone ilości kabli i akcesoriów należało jakoś upakować, a - z racji pośpiechu - rzeczy te zawsze lądowały losowo w szkolnych plecakach lub reklamówkach, co prowadziło do konieczności rozwiązywania skomplikowanych łamigłówek na miejscu rozładunku. W takich sytuacjach potrzebna jest nam jedna rzecz – segregator na wszystkie dodatki do naszego komputera. Takie właśnie jest przeznaczenie Pallada 500.

Dane techniczne

  • Wysokość: 52 cm
  • Szerokość: 34 cm
  • Głębokość: 14 cm
  • Waga: 1,18 kg
  • Maksymalne obciążenie: 10 kg
  • Maksymalny rozmiar laptopa: 17,3”
  • Komory główne: 4
  • Komory dodatkowe: 6
  • Materiał: Nylon 1680D
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Genesis Pallad 500 - test plecaka (nie tylko) dla graczy

 0