God of War - 7 powodów, dla których musisz w to zagrać

God of War - 7 powodów, dla których musisz w to zagrać

God of War, czyli jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, zadebiutował już na rynku i z miejsca wskoczył na pozycję głównego pretendenta do tytułu gry roku (choć wiele zależeć będzie tu od Red Dead Redemption). Wiele osób krzywiło się jednak po pierwszej prezentacji gry, twierdząc, że to nie jest już ten God of War, którego znali i muszę przyznać im rację, bo nowy Bóg Wojny jest … po prostu lepszy :) Produkcja studio Sony Santa Monica jest prawdziwym majstersztykiem, który zachwyca praktycznie w każdym aspekcie. Pomimo iż twórcy zdecydowali się na bardzo radykalne zmiany w ramach serii (te idą nawet dalej niż w przypadku rebootu Tomb Raidera z 2013 roku), to trzeba uczciwie przyznać, że praktycznie wszystkie z nich trafiają w punkt, przez co nowy God of War to po prostu produkcja, która będzie wyznaczać współczesne standardy (zarówno pod względem technicznym, jak i designu).

Nowy God of War będzie wymieniany w jednym szeregu z Wiedźminem 3 czy The Legend of Zelda: Breath of the Wild, jako jedna z najlepszych gier obecnej generacji

Nie mam wątpliwości, że nowy początek przygód Kratosa będzie wymieniany w jednym szeregu z Wiedźminem 3 czy The Legend of Zelda: Breath of the Wild, jako jedna z najlepszych gier obecnej generacji. Jeśli więc jeszcze nie gracie w najnowsze przygody Kratosa, to powinniście jak najszybciej zmienić ten stan rzeczy, a jeżeli nie posiadacie PlayStation 4 (jest to tytuł na wyłączność na konsolę Sony), to właśnie dla tej gry warto kupić w końcu ten sprzęt. Ewentualnie biegnijcie poprosić kumpla, który posiada PS4, by jak najszybciej skończył GoW i pożyczcie od niego konsolę. Wciąż macie jakieś wątpliwości? W takim razie spróbuję Was przekonać - poznajcie 7 powodów, dla których musicie zagrać w nowe God of War.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: God of War - 7 powodów, dla których musisz w to zagrać

 0