Huawei Mate 20 Lite - test

Huawei Mate 20 Lite - test

Huawei Mate 20 Lite to smartfon udany. Producentowi udało się połączyć jakość i wydajność z przystępną ceną, a kompromisy nie rzucają się w oczy. Z telefonu korzysta się przyjemnie, wygląda elegancko, posiada skaner twarzy, a aparatami uchwycimy naprawdę dobre ujęcia. Interesujące jest też to, że podczas fotografowania wspiera nas sztuczna inteligencja, która rozpoznaje to, co fotografujemy i dobiera odpowiednie parametry. Warto również dodać, że model ten wspiera NFC, więc jak najbardziej będziemy mogli go wykorzystać do finalizowania coraz bardziej popularnych transakcji płatniczych za pomocą telefonu. Mate funkcjonuje na systemie Android w wersji 8.1 połączonym z nakładką EMUI – jeśli kiedykolwiek mieliście kontakt z urządzeniami tej firmy, to zauważycie, że od dawna nie przeszła ona znacznych modyfikacji, co moim zdaniem uznać należy za zaletę. Również nowi użytkownicy odnajdą się w niej bez problemu.

Huawei Mate 20 Lite jest urządzeniem bardzo udanym, producentowi udało się osiągnąć kompromis pomiędzy wydajnością, funkcjonalnością, jakością i ceną. Jeśli planujecie zakup smartfona do 1400zł z polskiej dystrybucji, polecam zainteresować się tym modelem.

Chiński producent na przestrzeni lat pokazał wyraźnie, że jego produkty można obdarzyć zaufaniem. Jakość użytych materiałów, wykonania i spasowania elementów stoi na wysokim poziomie. Również wygląd i ergonomia sprawiają, że ze smartfonów Huawei korzysta się z przyjemnością. Jeśli potrzebujecie telefonu w rozsądnej cenie, z dobrym aparatem i ładnym wyglądem – Mate 20 Lite powinien zwrócić Waszą uwagę. Podobnie będzie z osobami, które grają w gry mobilne lub konsumują media cyfrowe w dużych ilościach w ciągu dnia. To także doskonały wybór dla tych szukających urządzenia, które będzie im służyło przez kilka najbliższych lat, należy tylko pamiętać o właściwej ochronie. Na szczęście producent zadbał o to od razu i w pudełku znajdziemy dedykowane etui oraz folię. Telefon dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz niebieskiej.

Huawei Mate 20 Lite

https://ithardware.pl/admin/ckeditor/filemanager/userfiles/sido107/Tabelki_zasialcze/%2B.jpg?time=1514727666837 dobre aparaty wspierane przez AI, długi czas oglądania wideo, lekka i prosta nakładka, sprawne odblokowywanie twarzą, wydajność w grach

https://ithardware.pl/admin/ckeditor/filemanager/userfiles/sido107/Tabelki_zasialcze/-.jpg?time=1514727893909 słaba jakość muzyki na dołączonych słuchawkach, niski poziom głośności na słuchawkach

Cena (na dzień publikacji): 1399 zł

Gwarancja: 2 lata, door to door

Sprzęt do testów dostarczył:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Huawei Mate 20 Lite - test

 0