Jak utrzymać porządek na biurku? - Zbiorczy test podkładek Volcano Erebus i Meru od Modecom

Jak utrzymać porządek na biurku? - Zbiorczy test podkładek Volcano Erebus i Meru od Modecom

Jak utrzymać porządek na biurku? - Zbiorczy test podkładek Volcano Erebus i Meru od Modecom

Dla wielu z nas utrzymanie porządku na biurku to nie lada wyczyn. Spora część graczy miewa z tym problemy, choć niemalże każdy chciałby, aby jego zestaw komputerowy prezentował się jak najlepiej. Dlatego też inwestujemy często niemałe pieniądze w droższe, ale i ładniejsze podzespoły, obudowy z podświetleniem RGB, peryferia czy inne elementy pomagające w pewien sposób uatrakcyjnić wizualnie nasze stanowisko. Aczkolwiek wysoka cena nie zawsze jest gwarantem dobrze skomponowanego zestawu oraz wcale nie musi oznaczać, że nasz kącik gracza będzie źródłem westchnień wśród naszych znajomych. Tu z pomocą przychodzi nam odpowiednie zagospodarowanie tej przestrzeni, kilka prostych sztuczek w uporządkowaniu kabli, a także posiadanie jakiegoś motywu przewodniego, nad którym chcemy się skupić. Stąd w dzisiejszym felietonie połączonym z krótką recenzją zestawu od firmy Modecom składającego się z myszki Volcano Shinobi, Klawiatury Volcano Lanparty RGB BT oraz podkładek Modecom Volcano Erebus Black i Modecom Volcano Meru postaram się pomóc wam w osiągnięciu tego celu - Oczywiście w łatwy sposób oraz niskim kosztem.

Dla wielu z nas utrzymanie porządku na biurku to nie lada wyczyn.

Modecom Zestaw

Url Test Modecom Volcano Lanparty RGB BT - świetnej bezprzewodowej klawiatury dla graczy za 300 zł

No dobrze, ale w takim razie, od czego powinniśmy zacząć, aby jak najlepiej wyeksponować naszą strefę gracza? - W tym celu warto udać się do najbliższego sklepu budowlanego, bądź złożyć zamówienie online na kilka kluczowych akcesoriów mogących pomóc nam w aranżacji kabli i uporządkowaniu naszego biurka. Najważniejsze są organizery do kabli (rolka taśmy z rzepem, którą kupimy za około 10 zł) lub znacznie tańsze zippery (trytytki / zip tie) warto się również zaopatrzyć w oplot samozamykający, który moim zdaniem wygląda najlepiej, aczkolwiek jest on najdroższą alternatywą spośród wymienionych. Natomiast dla perfekcjonistów zalecałbym wyposażyć się ponadto w pojemnik maskujący przewody, pozwalający schować w sobie całą listwę zasilającą wraz z podłączonymi do niej kablami. Kolejną ważną kwestię stanowi zastanowienie się nad motywem przewodnim czy kolorystyką, jaka ma dominować na naszym biurku, gdyż znacząco pomoże nam to przy dobieraniu odpowiednich peryferii i dalszej aranżacji przestrzeni biurka.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jak utrzymać porządek na biurku? - Zbiorczy test podkładek Volcano Erebus i Meru od Modecom

 0