KFA2 Stealth-03 test klawiatury mechanicznej z hotswapem - Tania, ale czy dobra?

KFA2 Stealth-03 test klawiatury mechanicznej z hotswapem - Tania, ale czy dobra?

KFA2 Stealth-03 test klawiatury mechanicznej z hotswapem - Tania, ale czy dobra?

KFA2 to globalnie rozpoznawalny producent kart graficznych, którego rozwiązania regularnie podbijają serca graczy, przede wszystkim ze względu na oferowane przez nie możliwości oraz świetny wygląd. Firma ma na koncie wiele sukcesów i ciągle poszukuje nowych rynków zbytu - jak zapewne część z was wie, na początku lutego 2022 roku KFA2, znane również jako GALAX, oficjalnie wszedł na Polski rynek. Przyniosło nam to jedną zauważalną zmianę, a mianowicie szerszą gamę oferowanych produktów. Oprócz kart graficznych z serii Geforce takich jak RTX 3060, które były dostępne w elektromarketach i sklepach internetowych od lat, na półkach pojawiły się też akcesoria gamingowe. Mam tu na myśli fotele pokroju KFA2 Gaming Chair (GC-02), myszki jak testowana przeze mnie KFA2 Slider-01 czy klawiatury i to właśnie produktowi z tej ostatniej grupy przyjrzymy się dziś.

KFA2 Stealth-03 poza niską ceną ma do zaoferowania kilka ciekawych i rzadko spotykanych w tym budżecie elementów, wyróżniających ją na tle konkurencji.

KFA2 Stealth-03

 KFA2 Sonar-04 – test niedrogich słuchawek dla graczy z dźwiękiem 7.1

Wspomnianą klawiaturą będzie KFA2 Stealth-03, czyli ciekawy budżetowy sprzęt typu fullsize. Urządzenie poza niską ceną (220 złotych) ma do zaoferowania kilka ciekawych i rzadko spotykanych w tym budżecie elementów, które na pewno wyróżniają je na tle konkurencji. Mowa tu między innymi o hotswapie czy podpórce pod nadgarstki. Brzmi ciekawie, prawda? Całość oparto o przełączniki marki Outemu, która jest chyba najpopularniejszym dostawcą switchy do klawiatur mechanicznych w przedziale 100-200 złotych. Czysto na papierze KFA2 Stealth-03 zdaje się więc sensownym produktem w swojej półce cenowej, ale jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić, suche dane nie zawsze idą w parze z faktycznym działaniem. Dlatego, pomimo bardzo dobrego pierwszego wrażenia, poczekajmy z osądem do testów, podczas których okaże się, ile tak naprawdę warta jest ta klawiatura. Nie przedłużając, przejdźmy do szczegółowej specyfikacji urządzenia.

KFA2 Stealth-03 - specyfikacja

  • Format: klawiatura pełnowymiarowa
  • Przyciski: 104
  • Podświetlenie: RGB, strefowe
  • Przełączniki: Outemu Blue
  • Przewód: W gumowym oplocie, 1,3 m
  • Akcesoria: Podpórka pod nadgarstki, 8 dodatkowych switchy, narzędzie do wymiany switchy
  • Wymiary: 425 x 120 x 30 mm
  • Waga: 670 g
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Cena: 219 zł
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: KFA2 Stealth-03 test klawiatury mechanicznej z hotswapem - Tania, ale czy dobra?

 0