Recenzja telefonu Goclever Quantum 3 220 Rugged

Recenzja telefonu Goclever Quantum 3 220 Rugged

Goclever Quantum 3 220 to telefon nieszczególnie porywający. Jest to jednak urządzenie, które dobrze mieć pod ręką. Sięgniecie po niego walcząc z remontem czy wybierając się na plażę. Pożyczycie go od znajomego, kiedy wasz telefon i powerbank odmówią już posłuszeństwa. Będziecie patrzeć na niego z przymrużeniem oka, ale nie raz docenicie jego przydatność. To telefon za mniej niż 200 złotych, czyli tańszy niż podstawowe akcesoria do flagowców. Jego zakup jako dodatkowy sprzęt do treningów czy pracy nie zrujnuje wam budżetu.

Możliwości 3 220 nie są rozczarowujące. Przecież nikt rozsądny nie skieruje w stosunku do niego wysokich oczekiwań. Co więcej telefon ma kilka dodatków przekraczających pokładane w nim nadzieje.

Kupujące telefon komórkowy ze względów praktycznych, warto sięgnąć po konstrukcję bezkompromisowo dostosowaną do użytkowej funkcjonalności. Goclever Quantum 3 220 to bardzo udana konstrukcja.

Goclever Quantum 3 220 Rugged

4rekomendacja

 

zgodność z normą IP68, wytrzymałą bateria, dual SIM, obsługa kart pamięci do 32 GB, wygodne przyciski, dobra jakość wykonania, niska waga.

aparat nie działa bez karty microSD, radio nie działa bez karty microSD, niestaranne spolszczenie.

Sprzęt do testów dostarczył:

goclever logo

Pokaż / Dodaj komentarze do: Recenzja telefonu Goclever Quantum 3 220 Rugged

 0