Recenzja telefonu Goclever Quantum 3 220 Rugged

Recenzja telefonu Goclever Quantum 3 220 Rugged

Zaawansowane konstrukcje typu „rugged” nie muszą być wymarzonym sprzętem dla pracujących fizycznie. Tutaj nie chodzi o cenę. Niektórzy po prostu wolą tanie i proste rozwiązania. Niezależnie od stopnia wytrzymałości, każdy telefon po roku pracy na budowie będzie nadawał się do wymiany. Prostotę doceniają osoby pracujące w rękawicach, pośród farb, klejów i pyłu. Konstrukcje takie jak GoClever Quantum 3 220 cieszą się wśród nich dużą estymą. Doceniają je również entuzjaści sportów ekstremalnych czy osoby starsze.

Widzieliście ostatnio jakiś test telefonu komórkowego? Telefony testowało się całkiem inaczej. Wyświetlacz był opisywany liczbą kolorów, a nie rozdzielczością. Pracę baterii wyliczało się w dniach, a nie godzinach.  Testowana była klawiatura, dostępność radia czy ilość pozycji w książce telefonicznej. Krótko mówiąc, nie mamy nawet procedury przygotowanej na takie testy.

Jeszcze niedawno posiadanie klasycznej komórki było dla wielu osób zawstydzające. Dzisiaj jest to raczej wybór, dokonywany z pełną świadomością. Nie jest jednak tak, że poniższy test przygotowaliśmy, pchnięci poczuciem obowiązku. Przetestowanie telefonu to sprawa niezwykle ekscytująca. Jest to doświadczenie niemal odkrywcze.

quantum 3 220 pudełko

Model Quantum 3 220 to najtańszy członek nowej serii marki Goclever. Trzy wzmocnione telefony są sprzedawane w niezwykle atrakcyjnych cenach. Testowany przez nas model wyceniono na 199 złotych. Bardziej zaawansowane modele 5 500 oraz 3 550 wyceniono kolejno na 699 i 899 złotych. Test tańszego ze smartfonów, również niebawem pojawi się na łamach naszego portalu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Recenzja telefonu Goclever Quantum 3 220 Rugged

 0