Test głośników HiVi Swans M200MKIII+. Sprawdzamy zestaw 2.0 z górnej półki

Test głośników HiVi Swans M200MKIII+. Sprawdzamy zestaw 2.0 z górnej półki

Podsumowując, zestaw HiVi Swans M200MKIII+ spełnił praktycznie wszystkie pokładane w nim nadzieje, oferując jakość, której spodziewać można się nie tylko od głośników stereo za niecałe 2000 zł, ale i znacząco droższych produktów. Wysoką klasę tego produkty potwierdza świetnie wykonanie i klasyczne, ale przy tym bardzo stylowe wzornictwo. Zastosowanie litego drewna w tej klasie głośników nie zdarza się często, podobnie jak elementów ze szczotkowanego aluminium. Nie można też narzekać na praktyczność, ponieważ M200MKIII+ to bardzo uniwersalne głośniki, które podpiąć możemy nie tylko do dedykowanego odtwarzacza CD czy komputera, ale i bezpośrednio do konsoli, telewizora czy telefonu (i to bezprzewodowo, za pomocą Bluetooth, co jest niezwykle przydatne, gdy np. chcemy rozkręcić imprezę przy pomocy serwisu streamingowego pokroju Spotify). Najważniejszą kwestią jest jednak wysoka jakość brzmienia, które jest szczegółowe i sprawdza się praktycznie w każdym zastosowaniu, od najróżniejszych gatunków muzycznych, przez filmy i gry. Oczywiście nie jest to sprzęt pozbawiony wad i dla przykładu wyraźnie słyszalne są tu szumy własne, nie znajdziemy tu również portu USB czy też gniazda pozwalającego podłączyć subwoofer, ale nie są to kwestie przesądzające o ocenie tego produktu.

HiVi Swans M200MKIII+ spełnił praktycznie wszystkie pokładane w nim nadzieje, oferując jakość, której spodziewać można się nie tylko od głośników stereo za niecałe 2000 zł, ale i znacząco droższych produktów.

Cena jak na głośniki komputerowe 2.0 może wydawać się tu wygórowana, ale w rzeczywistości, jak na sprzęt tej klasy, jest naprawdę bardzo atrakcyjna, choćby w zestawieniu z przywoływanym już modelem Edifier 2.0 S2000 PRO, który oferuje bardzo zbliżoną jakość dźwięku i funkcjonalność, ale jest wyraźnie droższy. Kwestia opłacalności HiVi Swans M200MKIII+ wypada więc bardzo dobrze i mamy nadzieję, że marka ta zyska większą popularność na polskim rynku, ponieważ nasz pierwszy kontakt z tym producentem okazał się być niezwykle udany i zrobił na apetyt na więcej. Jeśli poszukujecie stylowych, dobrze wykonanych głośników stereofonicznych o wysokiej jakości dźwięku i uniwersalnym zastosowaniu, a Wasz budżet pozwala nieco bardziej zaszaleć, to M200MKIII+ mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Od nas produkt firmy HiVi otrzymuje wysoką ocenę, a także wyróżnienie za jakość i design.  

HiVi Swans M200MKIII+

 przyjemne, szczegółowe, naturalne brzmienie, uniwersalne zastosowanie, łączność Bluetooth, stylowe wzornictwo, bogate wyposażenie, praktyczny pilot, świetne wykonanie (jakość materiałów)

 lekko słyszalne szumy własne, brak portu USB, pilot mógłby być lepszej jakości, zabrakło wsparcia dla kodeków Apt-X lub Apt-X HD dla Bluetooth

Cena (na dzień publikaji): około 1699 zł (AllegroMediaExpert)

Sprzęt do testów dostarczyła firma:

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test głośników HiVi Swans M200MKIII+. Sprawdzamy zestaw 2.0 z górnej półki

 0