Test ITH For Gamers Gaming PRO Ryzen Edition - odświeżona wersja z CPU AMD

Test ITH For Gamers Gaming PRO Ryzen Edition - odświeżona wersja z CPU AMD

Nasza poprzednia propozycja zestawu dla wymagających graczy (Gaming PRO) była oparta o czterordzeniowy procesor Intela, konkretnie najniższy model Core i5 7400 i GeForce GTX 1060 6 GB. Był to jeszcze pół roku temu najwydajniejszy tandem, jaki można było złożyć w cenie około 5000 zł, ale po premierze tańszych procesorów AMD Ryzen 5 sporo się na rynku pozmieniało. Dlatego uznaliśmy, że zestaw wymaga odświeżenia i z okazji właśnie trwającego eventu dla graczy (PGA) postanowiliśmy zaprezentować Wam nowszą wersję komputera Gaming PRO.

Jeśli chodzi o procesor, wybraliśmy Ryzen 5 1600, gdyż po ostatnich obniżkach jest dość atrakcyjną propozycją i reprezentuje najlepszy stosunek możliwości do ceny. Jednostka sześciordzeniowa, obsługująca dwanaście wątków to znaczące usprawnienie względem czterordzeniowego Core i5 7400 w naszym poprzednim modelu Gaming PRO. W temacie kart graficznych nie wydarzyło się zbyt wiele, więc będzie nią dalej GeForce GTX 1060 z 6 GB pamięci graficznej. Podobnie jak w przypadku każdego naszego zestawu, dużo uwagi poświęciliśmy oczywiście wyglądowi komputera - zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Gaming PRO Ryzen Edition tworzymy korzystając z komponentów MSI (płyta główna, karta graficzna), SilentiumPC (obudowa, układ chłodzenia procesora) oraz GOODRAM (pamięć RAM, dysk SSD).

Ponownie komputer będzie dobrze zbalansowany - wybraliśmy solidną płytę główną z układem AMD B350, 16 GB szybkiej pamięci DDR4-3000 GOODRAM Iridium (procesory AMD Ryzen działają najwydajniej z pamięciami DDR-2933 i szybszymi), pojemny dysk SSD GOODRAM Iridium PRO z kościami MLC, bardzo wydajne i masywne chłodzenia procesora Silentium PC Grandis 2. Wszystko umieściliśmy w solidnej obudowie SilentiumPC Regnum RG4T z przeszklonym bokiem (szkło hartowane) i zadbaliśmy o ciekawy wygląd komputera - nie tylko dobierając komponenty (Gaming PRO ponownie będzie dostępny w wersji czarnej z czerwonymi akcentami oraz białej z niebieskimi), ale także dokładając elementów oświetlających wnętrze obudowy w taki sposób, by zadowolić nawet wybrednych klientów. Czy nam się udało? Przekonajcie się czytając tą publikację i/lub odwiedźcie nasze stoisko na PGA, które znajduje się w 5. pawilonie. Będzie możliwość osobistego sprawdzenia komputerów naszej marki, a także ich zakupu w promocyjnej cenie. Zachęcamy również do obejrzenia wideoprezentacji Adriana Furmaniaka.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test ITH For Gamers Gaming PRO Ryzen Edition - odświeżona wersja z CPU AMD

 0