Test samochodu RC - UGO Monster

Test samochodu RC - UGO Monster

uGo Monster - Testy - jazda, jazda...

Teraz najważniejsza część tego testu, czyli jak zabawka sprawdza się w praktyce. Jak wspomniałem na samym początku, testy zostały przeprowadzone na kilku nawierzchniach - kamienistej, trawie, asfalcie czy piasku na pustyni Błędowskiej. Samochód najlepiej sprawdza się na twardszym podłożu jak asfalt, bruk czy ubita ziemia, gdzie zwrotność jest bardzo dobra, a reakcja na zmianę kierunku bardzo szybka.

uGo Monster

Ze względu na dużą moc i tylny napęd, czasem ciężko jest ruszyć bez bączka. Momentami nie mogłem pozbyć się wrażenia, że bieżnik na oponach nie jest wystarczający, co było widać na piaszczystej pustyni, gdzie Monster potrafił się zakopać, a samo nabranie prędkości nie było takie łatwe jak na mniej sypkim podłożu.

uGo Monster

Na dużej trawie nie poszalejemy za bardzo, ale to było oczywiste. Po wykoszeniu na 2-3 cm można było już się pobawić. Zawieszenie pracuje dobrze, problemy zaczynają się dopiero podczas szybkiej jazdy po dziurawym asfalcie lub kamieniach.

uGo Monster

Generalnie jazda sprawia dużo frajdy, ale najwięcej zabawy mają osoby, które potrafią wykorzystać potencjał, a zarazem zapanować nad Monsterem, np. ja. Niestety, nie jest to zabawka dla mniejszych dzieci, które nie są w stanie okiełznać mocy samochodu, a wg producenta od 14 lat. Skoki, bączki i ostra jazda to domena Monstera. Cóż, zobaczcie sami, jak się sprawuje.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test samochodu RC - UGO Monster

 0