Test samochodu RC - UGO Monster

Test samochodu RC - UGO Monster

uGo Monster - podsumowanie i ocena

uGo Monster to świetna rozrywka na świeżym powietrzu. Prowadzenie autka daje dużą frajdę każdemu, kto dostanie kontroler do dłoni. Nawet osobom, którym bliżej jest do emerytury. Monster okazał się całkiem wytrzymałą konstrukcją, której nie zepsułem, no może poza włącznikiem, który się złamał, ale zawieszenie, układ jezdny czy nadwozie wytrzymało upadki i zderzenia z ogrodzeniem lub domem. Monster ma naprawdę dużą moc, która przekazywana jest na tylną oś, a co za tym idzie, czasem trudno jest prosto ruszyć. Momentami wydawało mi się, że brakuje tutaj napędu 4x4. W szczególności widać to było na pustyni, gdzie brakowało przyczepności na grząskim piasku. Ogólnie rzecz biorąc, Monsterem bawię się już niemal miesiąc, pomijając dni deszczowe, i nie zauważyłem, aby coś się zniszczyło. Jedyne, co doskwiera, to szybko kończąca się bateria, więc dokupienie drugiej staje się koniecznością, ponieważ akumulator wystarcza tylko na ok. 15 minut dynamicznej zabawy. Kontynuując temat akumulatora, należy pamiętać, by po podłączeniu ładowarki sprawdzić, czy wszystkie piny w złączu mają styk.

uGo Monster to ciekawy samochód zdalnie sterowany RC, który daje dużo frajdy każdemu, kto dostanie kontroler do ręki.

uGo Monster

Na rynku mamy wiele zabawek tego typu, ale uGo Monster wyróżnia się tym, że dostaniemy go z polskiej dystrybucji. Do tego instrukcja jest w języku polskim, a ponadto mamy polskojęzyczną stronę producenta. Wg mnie to duża zaleta i oczywiście możemy bawić się w chińskie odpowiedniki (mam na myśli zakupy w Chinach), ale nie wiem, czy jest sens. uGo Monster to ciekawy zdalnie sterowany samochód RC, który daje dużo frajdy każdemu, kto dostanie kontroler do ręki. Monstera po nabraniu wprawy fajnie się prowadzi i szczególnie polecam go osobom lubiącym podriftować i zarzucać tylną ośką. Samochód zakupimy w cenie od 320 do 360 zł, a to całkiem rozsądna kwota, co razem tworzy dobrą propozycję na prezent nawet dla "dużego dziecka". uGo Monster w mojej ocenie zasługuje na mocne 4 gwiazdki oraz odznaczenie opłacalności.

uGo Monster

 Dobre warunki jezdne, zasięg do 100 m, dobra jakość wykonania, polska dystrybucja, metalowe elementy zawieszenia, wytrzymałość konstrukcji, elementy zapasowe,  dobra cena.

 Jeden akumulator w zestawie, czas pracy 15 min.

Cena (na dzień publikacji): 320-360 zł
Gwarancja: 24 miesięcy

Podziękowanie za pomoc przy fotografiach na pustyni Błędowskiej dla A. Maroszek.

Sprzęt do testów dostarczył:

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test samochodu RC - UGO Monster

 0