Test smartfona Goclever Quantum 5 500 Rugged

Test smartfona Goclever Quantum 5 500 Rugged

Kompromis to sytuacja, w której obydwie strony są niezadowolone. Definicja ta idealnie wpisuje się większość smartfonów typu rugged.  Wytrzymałe urządzenia, które założenia dysponują dużym ekranem i sporą ilością elektroniki. Idealne rozwiązanie nie istnieje i jeszcze długo nie powstanie. Podczas testów pojawia się więc pytanie: z jak daleko idącym kompromisem mamy do czynienia?

Goclever Quantum 5 500 wydaje się być smartfonem szalenie kompromisowym. Obok warunków funkcjonalności i wytrzymałości, pojawiła się bardzo atrakcyjna cena. Takie połączenie może wzbudzać podejrzliwość. Urządzenie należy do najnowszej serii wzmocnionych produktów Goclevera. Quantum 5 500 został wyceniony na 849 złotych, co czyni go najtańszym smartfonem rugged w ofercie producenta.

quantum_5_500_pudelko

Specyfikacja wskazuje, że mamy do czynienia ze sprzętem celującym w dolną część średniej półki cenowej. Do dyspozycji otrzymujemy przeciętny wyświetlacz, kamery o niskiej rozdzielczości, 1 GB RAM i 16 GB pamięci. Konfigurację uzupełnia niemłody już procesor MT6735. Jest to minimum, którego należy oczekiwać od smartfona za ponad 800 złotych. Jednakże w tej kwocie otrzymujemy również zgodność z najwyższą normą IP68 oraz bardzo pojemny akumulator. Całość może okazać się niezwykle ciekawym połączeniem.

Jeśli kompromisy was nie interesują, możecie przeskoczyć do naszej recenzji bezkompromisowego telefonu Goclever 3 220.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test smartfona Goclever Quantum 5 500 Rugged

 0