Test Thermaltake Swafan Ex 12 RGB. Tak, to te pozwu patentowego

Test Thermaltake Swafan Ex 12 RGB. Tak, to te pozwu patentowego

Wygoda, funkcjonalność czy innowacyjność to nie tylko kwestia ceny, ale czasem również zawirowań prawnych i patentów. Tym razem na testy dostałem zestaw trzech wentylatorów Thermaltake Swafan Ex 12 RGB, i tak, to te z pozwu Lian LiThermaltake Swafan Ex 12 RGB to wentylatory, które możemy łączyć szeregowo, dzięki zastosowaniu złącza magnetycznego, które bardzo upraszcza montaż oraz eliminuje dodatkowe kable w obudowie. To nie wszystko, bowiem producent dodaje do zestawu wymienne wirniki z łopatkami w układzie przeciwstawnym, tzw. reverse. Nie można nie wspomnieć o zastosowaniu wytrzymałego łożyska hydraulicznego, sterowaniu sygnałem PWM oraz podświetlanym wirnikiem i ramką, aż 20 diodami ARGB. Producent do zestawu dodaje również kontroler oraz bardzo rozbudowane oprogramowanie, więc na papierze wygląda jak absolutny hi-end. Jak zatem spisze się w rzeczywistości? Zapraszam na testy!

Thermaltake Swafan Ex 12 RGB to bardzo ciekawe wentylatory dla wymagającego użytkownika, sprawdźmy co oferują, bo tanie nie są.

 Recenzja Endorfy Navis F280. Najwydajniejsze AiO 280 mm jakie miałem

Thermaltake Swafan Ex 12 RGB (CL-F143-PL12SW-A) występuje w jako zestaw wentylatorów w czarnej lub białej kolorystyce. Ponadto dostępne są również wersje w rozmiarze 14 cm. Dzięki zastosowaniu łożyska HDB mamy wydłużoną żywotność, a praca łożyskowania jest cicha oraz bezpieczna w każdej pozycji. Do tego dochodzi płynne sterowanie prędkością obrotową sygnałem PWM, magnetyczne złącze oraz wymienne wirniki z łopatkami w układzie przeciwstawnym. Zapraszamy więc na dokładniejsze oględziny i testy.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test Thermaltake Swafan Ex 12 RGB. Tak, to te pozwu patentowego

 0