Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Test karty graficznej Zotac GTX 1050 Ti 4 GB OC Edition - Pascal kieszonkowy

Dodano: 13 Grudzień 2016, 07:30, przez: Piotr Urbaniak
Przeczytano: 4,835, komentarzy: 0,
Spis treści:

Wszystkie odczyty były dokonywane przy wykorzystaniu niezmienionej platformy testowej, obudowa była zamknięta i postawiona obok biurka, podobnie jak u większości użytkowników. Temperatura w pomieszczeniu wahała się w zakresie 21-23 °C. Do wykonania pomiarów posłużyło oprogramowanie HWiNFO64 w wersji 5.23-2830. Test w spoczynku polega na uruchomieniu wychłodzonego komputera i 15-minutowym okresie wyświetlenia pulpitu, przy minimalnym zużyciu zasobów. Z kolei test pod obciążeniem to półgodzinna rozgrywka w Star Wars: Battlefront. Wartości widniejące na wykresach są najwyższymi spośród zarejestrowanych.

Test karty graficznej Zotac GTX 1050 Ti 4 GB OC Edition

Test karty graficznej Zotac GTX 1050 Ti 4 GB OC Edition

Chip o współczynniku cieplnym 75 W w parze z przemyślanym chłodzeniem to gwarancja niskich temperatur, co widać dobrze na powyższych wykresach. Niezależnie od stopnia obciążenia karta Zotaca jest dosłownie zimna.

Oceń artykuł:
(Głosów: 1)

NAPISZ KOMENTARZ