Corsair wprowadza do oferty dyski M.2 SSD dedykowane konsoli PlayStation 5

Corsair wprowadza do oferty dyski M.2 SSD dedykowane konsoli PlayStation 5

Corsair wprowadził do sprzedaży dysk M.2 SSD w pełni kompatybilny z konsolą PlayStation 5 - MP600 PRO LPX. Według producenta został on zaprojektowany specjalnie z myślą o konsoli Sony.

Dysk Corsair MP600 PRO LPX jest dostępny w pojemnościach od 500 GB do 4 TB. Specjalnie opracowany, niskoprofilowy radiator aluminiowy utrzymuje nowy dysk Corsair w niskiej temperaturze nawet przy największym obciążeniu w grze. Instalacja zajmuje zaledwie kilka minut, nie wpływa na gwarancję konsoli i jest natychmiast wykrywana przez PS5 podczas uruchomienia, w efekcie można uzyskać do 4 TB dodatkowej pojemności.

Dysk MP600 PRO LPX jest dostępny w pojemnościach od 500 GB do 4 TB.

wprowadza do oferty dyski M.2 SSD do PlayStation 5

MP600 PRO LPX z niskoprofilowym radiatorem oferuje dość wysoką wydajność pamięci masowej - sekwencyjny odczyt do 7100 MB/s i sekwencyjny zapis do 6800 MB/s. Nośnik zawiera pamięć podręczną o wysokiej gęstości 3D TLC NAND oraz Dynamic SLC NAN. Jest on także w pełni kompatybilny z komputerami osobistymi oraz towarzyszy mu kompleksowa, pięcioletnia gwarancja użytkowa.

Dysk SSD Corsair MP600 PRO LPX Gen4 PCIe x4 NVMe M.2 SSD jest już dostępny w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym Corsair oraz w polskich sklepach z elektroniką, np. w x-kom. MP600 PRO LPX jest objęty pięcioletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną kalifornijskiego producenta. Informacje o dysku producenta z Kalifornii znajdziecie bezpośrednio pod tym adresem.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair wprowadza do oferty dyski M.2 SSD dedykowane konsoli PlayStation 5

 0