Cyberpunk 2077 - pierwsze DLC jeszcze w lipcu?

Cyberpunk 2077 - pierwsze DLC jeszcze w lipcu?

CD Projekt RED wciąż nie poinformował o dacie premiery pierwszego rozszerzenia do Cyberpunka 2077 (który cieszy się dużą popularnością w PS Store), ale możliwe, że zagramy w nie już w ciągu najbliższych dni.

Paweł Sasko, główny projektant questów w Cyberpunku 2077, zdradził podczas ostatniego streamu, że pierwsze DLC może ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym tygodniu. W pewnym momencie pokazał scenkę z jedną z postaci z gry, naukowcem Andersem Hellmanem, i powiedział do niej: "jeśli mrugniesz, DLC zostanie wydane jeszcze w tym miesiącu". Hellman mrugnął.

CD Projekt RED wyda pierwsze DLC do Cyberpunka 2077 jeszcze w lipcu? Niewykluczone, jeśli potraktować poważnie ostatni występ Pawła Sasko, głównego projektanta questów.


Oczywiście można tę sytuację potraktować z - nomen omen - przymrużeniem oka, ale niewykluczone, że CD Projekt RED rzeczywiście zaprezentuje w najbliższych dniach pierwszą dodatkową zawartość do Cyberpunka 2077. Pierwotnie darmowe DLC do gry miały zostać wydane jeszcze w pierwszym półroczu. Ostatecznie musimy na nie poczekać trochę dłużej prawdopodobnie ze względu na duże zaangażowanie zespołu w naprawianie różnych błędów i poprawę optymalizacji.

 Cyberpunk 2077 - gracze wyśmiewają twórców i tworzą własne statystyki

Wiadomo, że Cyberpunk 2077 otrzyma przynajmniej kilka dodatków. Część z nich (prawdopodobnie te pierwsze i pomniejsze) będzie darmowa, a za niektóre (te wydane później i większe, zbliżone rozmiarami do rozszerzeń Wiedźmina 3) będzie trzeba zapłacić. Jeszcze w tym roku CD Projekt RED wyda next-genową aktualizację dla Wiedźmina 3. W lipcu premierę miała też mobilna gra w wykonaniu należącego do CD Projektu studia Spokko - Wiedźmin: Pogromca Potworów - której przyznaliśmy całkiem wysoką notę w recenzji.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 - pierwsze DLC jeszcze w lipcu?

 0