Duży wyciek ujawnia wszystko, co Samsung zaprezentuje na sierpniowej konferencji Galaxy Unpacked

Duży wyciek ujawnia wszystko, co Samsung zaprezentuje na sierpniowej konferencji Galaxy Unpacked

Dzięki serii tweetów znanego i cenionego informatora Evana Blassa mamy okazję rzucić okiem na wszystko, co pojawi się na sierpniowym wydarzeniu Samsung Galaxy Unpacked. Wygląda na to, że koreański gigant szykuje wysyp swoich nowych produktów - od smartfonów, przez zegarki, na słuchawkach kończąc. 

Kolejna konferencja Galaxy Unpacked ma się odbyć za miesiąc, a konkretniej 11 sierpnia. Najciekawszymi urządzeniami szykowanymi przez Samsunga na to wydarzenia będą bez wątpienia nowe składane smartfony. Blass ujawnił już oficjalne rendery prasowe modeli Galaxy Z Fold 3 (ten może obsługiwać rysik S Pen) i Galaxy Z Flip 3, ale nowe GIF-y, które udostępnił, dają lepsze spojrzenie na oba urządzenia, praktycznie pod każdym kątem. Poniżej możecie rzucić okiem na te urządzenia w różnych wersjach kolorystycznych.

Kolejna konferencja Galaxy Unpacked ma się odbyć za miesiąc, a konkretniej 11 sierpnia.

Wątek Blassa zawiera również GIF-y przedstawiające Samsung Galaxy S21 FE w kolorze białym, żółtawo-szarym, fioletowym i czarnym. Telefon, jeśli zostanie wydany, będzie prawdopodobnie tańszą alternatywą dla flagowego Galaxy S21, zachowując wiele elementów z high-endowej słuchawki, w tym także w zakresie designu. To, czy ten telefon faktycznie ujrzy światło dzienne, dotychczas stało pod znakiem zapytania i jeszcze w czerwcu pojawiły się doniesienia sugerujące, że Samsung zaprzestał produkcji tego telefonu, ale Samsung powiedział, że nic nie zostało ustalone w tej sprawie. Przeciek od Blassa może być sygnałem, że telefon jednak otrzymał zielone światło.

Ale Blass udostępnił nie tylko GIF-y telefonów — zamieścił także grafiki dwóch nowych zegarków Samsunga. Jeden model wydaje się pasować do plotek o Galaxy Watch 4 Classic, szczególnie biorąc pod uwagę obrotową ramkę i dwa przyciski po prawej stronie. Smartwatch, który pojawi się w białym, czarnym i szarym kolorze, ma również obsługiwać nową platformę od Google i Samsunga. Drugi zegarek zaprezentowany przez dziennikarza zdaje się prezentować Galaxy Watch Active 4, ten nie będzie mieć obrotowej ramki, a według OnLeaks i GizNext może być dostępny w dwóch różnych rozmiarach: 44 mm i 40 mm. Sprzęt pojawi się w szarym, ciemnozielonym, białym, brzoskwiniowym i czarnym kolorze. 

Informator ujawnił też trzy kolory niezapowiedzianych słuchawek Galaxy Buds, które pasują do plotek o Galaxy Buds 2 z przecieku od Ice Universe. Te będą oferowały aktywną redukcję szumów i do wyboru otrzymamy warianty w szarym, fioletowym i białym kolorze, pasującym do wnętrza etui. 

Samsung idzie w ślady Apple i wypowiada wojnę przeciekom informacji

Ponieważ Samsung nie ogłosił oficjalnie żadnego z tych produktów ani daty kolejnego Galaxy Unpacked, zawsze istnieje szansa, że ​​przeciek Blassa się nie potwierdzi. Ale biorąc pod uwagę reputację tego informatora i zaprezentowane grafiki, wydaje się, że zepsuł on niespodziankę Samsungowi, któremu pozostanie tylko potwierdzić te informacje 11 sierpnia.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Duży wyciek ujawnia wszystko, co Samsung zaprezentuje na sierpniowej konferencji Galaxy Unpacked

 0