Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze pamięci RAM

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze pamięci RAM

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze pamięci RAM

Jako, że obecny rok powoli zmierza ku końcowi, przyszedł czas na dokonanie pewnych podsumowań. Nie ulega wątpliwości, że był to bardzo gorący okres - oczywiście nie w każdej kategorii produktowej działo się naprawdę dużo, bo zdarzały się i takie, gdzie sytuacja nie zmieniła się zbyt mocno, ale jednak nie można przejść obojętnie wobec co najmniej kilku istotnych wydarzeń. Mamy tu na myśli chociażby niedawną premierę procesorów Ryzen 3000 bazujących na nowej architekturze Zen 2, odświeżonych kart graficznych GeForce RTX z dopiskiem SUPER, czy też akceleratorów z rodziny Navi. Poza tym inni producenci też wprowadzili trochę interesującego sprzętu, chociażby ciekawe modele obudów, monitorów czy dysków SSD zgodnych ze standardem PCI Express 4.0. Jest więc w czym wybierać, jeśli mielibyśmy wskazać najważniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są pamięci RAM. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas zestawów:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze pamięci RAM

  Link do ankiety

 

Patriot Viper 4 Blackout

Plebiscyt For Gamers 2019

Najnowsza rodzina w ofercie firmy Patriot, dedykowana procesorom AMD Ryzen. Atrakcyjna sfera wizualna, bazująca na czerni oraz odcieniach szarości, a także dobre parametry fabryczne oraz konkurencyjne ceny, to jej znaki rozpoznawcze (link do testu).

Patriot Viper Steel

Plebiscyt For Gamers 2019

Topowa seria Patriota, w skład której wchodzą najszybsze obecnie zestawy w ofercie producenta, włączając w to te bazujące na kościach Samsung B-Die (link do testu). Idealna dla overclockerów.

Kingston HyperX Predator

Plebiscyt For Gamers 2019

Sprawdzona i solidna rodzina, gdzie znajdziecie zestawy o taktowaniu dochodzącym aż do 4600 MHz. Ponadto wersja z podświetleniem RGB może się pochwalić technologią synchronizacji trybu oraz barwy z wykorzystaniem podczerwieni.

Crucial Ballistix Tactical Tracer RGB

Plebiscyt For Gamers 2019

Jedne z najefektowniej wyglądających pamięci na rynku. Ciekawe kształty radiatorów, elegancki design oraz wielobarwne podświetlenie diodami LED to ich najistotniejsze cechy. Ponadto firma Crucial przygotowała dodatkową atrakcję, w postaci możliwości wymiany fabrycznych rozpraszaczy światła na inne, nawet o najbardziej fantazyjnych kształtach (link do testu).

G.Skill Trident Z Royal

Plebiscyt For Gamers 2019

Topka w ofercie G.Skilla. Od niedawna to właśnie moduły z tej rodziny mogą się pochwalić rekordem taktowania DDR4, wynoszącym zawrotne 6016,8 MHz. Właśnie ten fakt przesądził o naszej nominacji do gamingowej marki roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze pamięci RAM

 0