Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze płyty główne

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze płyty główne

Plebiscyt For Gamers 2019 - najlepsze płyty główne

Na rynku podzespołów komputerowych oraz powiązanego z nimi osprzętu, jak powszechnie wiadomo, trafiają się zarówno lata chude, kiedy dostajemy co najwyżej kilka odgrzewanych kotletów, aby producenci mogli powiedzieć, że wprowadzili do swojej oferty coś (przynajmniej teoretycznie) nowego, jak i lata tłuste, kiedy naprawdę ciężko się zdecydować, które wydarzenie było najważniejsze. Naturalnie wszyscy byśmy chcieli, aby tych pierwszych było jak najmniej i 2019 rok z pewnością nie przyniósł w tym temacie zawodu, spokojnie zaliczając się do drugiej z wymienionych grup. Wystarczy przypomnieć chociażby o wystrzałowej premierze procesorów Ryzen 3000 opartych o nową architekturę Zen 2, czy też interesujących debiutach na rynku kart graficznych, gdzie główne role odgrywały GeForce'y RTX z dopiskiem SUPER oraz akceleratory z rodziny Navi. A że i w innych kategoriach sprzętowych nie było totalnej posuchy, bez dwóch zdań jest w tym wybierać, gdybyśmy mieli wskazać najistotniejsze wydarzenia.

Wypełnij ankietę Plebiscytu For Gamers 2019, odpowiedz na pytanie otwarte i wygraj kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER Founders Edition.

Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym, razem z targami PGA przygotowaliśmy dla Was Plebiscyt For Gamers 2019, w którym możecie wybrać najlepsze, oczywiście Waszym zdaniem, marki oraz produkty. Łącznie lista obejmuje aż 22 kategorie, tak więc trzeba trochę się naklikać, aby dotrzeć do końca ankiety, ale naprawdę warto, gdyż zamieściliśmy również dodatkowe pytanie otwarte. W jakim celu? Ano po to, aby potem wybrać trzy najciekawsze odpowiedzi i nagrodzić ich autorów atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania jest kilka ciekawych sprzętów, z kartą graficzną GeForce RTX 2070 SUPER na czele (dokładną listę znajdziecie w zalinkowanym wpisie), zatem tym mocniej zachęcamy do poświęcenia kilku(nastu?) minut na wypełnienie ankiety (dostępnej pod tym linkiem). Jedną z kategorii, którą chcielibyśmy zaprezentować w niniejszym wpisie, są płyty główne. Poniżej znajdziecie listę wybranych przez nas modeli:

Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze płyty główne

  Link do ankiety

 

MSI B450 TOMAHAWK

Plebiscyt For Gamers 2019

Jedna z najchętniej wybieranych płyt głównych na chipsecie B450. Dobra sekcja zasilania oraz wysoka jakość wykonania to jej duże zalety, dzięki którym przekonała do siebie wielu użytkowników procesorów AMD Ryzen.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS

Plebiscyt For Gamers 2019

Bardzo dobra konstrukcja bazująca na najnowszym mostku południowym X570, zapewniającym wsparcie PCI Express 4.0. Może się pochwalić bardzo mocną sekcją zasilania, która bez trudu poradzi sobie nawet z nadchodzącym 16-rdzeniowym modelem, a także atrakcyjną ceną (link do testu).

GIGABYTE X570 AORUS MASTER

Plebiscyt For Gamers 2019

Bardzo wypasiony model z trzema złączami M.2, rozbudowanym podsystemem sieciowym (Ethernet 2,5 Gb/s oraz Wi-Fi 802.11 ax na pokładzie) oraz solidnym zintegrowanym audio z dodatkowym DAC od ESS (link do testu). Ponadto producent dba o dobre wsparcie, szybko wypuszczając BIOS-y z kolejnymi wersjami AGESA.

MSI MEG Z390 ACE

Plebiscyt For Gamers 2019

Ścisła czołówka wśród płyt głównych na chipsecie Z390. Imponująca specyfikacja, nietuzinkowa sfera wizualna z podświetleniem RGB oraz lustrem fenickim, a nade wszystko znakomite możliwości podkręcenia, w tym perfekcyjne prowadzenie pamięci (link do testu). Czego chcieć więcej (może poza niższą ceną)?

GIGABYTE Z390 AORUS ELITE

Plebiscyt For Gamers 2019

Jedna z najtańszych konstrukcji klasy Z390, która może się pochwalić sekcją zasilania na tyle mocną, że bez trudu poradzi sobie nawet z mocno podkręconym Core i9-9900K. Doskonały wybór dla fanów overclockingu, którzy nie chcą wydawać przesadnie dużo na płytę główną (link do testu).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2019. Wybieramy najlepsze płyty główne

 0