Stwórz swój własny kontroler do PS5 – SCUF Gaming wprowadza opcję personalizacji dla SCUF Reflex

Stwórz swój własny kontroler do PS5 – SCUF Gaming wprowadza opcję personalizacji dla SCUF Reflex

SCUF Gaming zaprezentował po raz pierwszy opcję do samodzielnego skonfigurowania SCUF Reflex – kontrolera przeznaczonego specjalnie do konsoli PlayStation 5.

Od teraz w sklepie producenta dostępne są trzy modele sprzętu do PS5: Reflex, Reflex Pro i Reflex FPS. Użytkownicy produktów SCUF otrzymają m.in. opatentowany system sterowania łopatkami z czterema wymiennymi łopatkami tylnymi, które można prawie dowolnie programować. "Kontrolery stanowią uzupełnienie umiejętności gracza, co pozwala mu zmaksymalizować skuteczność i usprawnić sposób prowadzenia rozgrywki. Nowe opcje zaprezentowane przez SCUF umożliwiają zaprojektowanie i utworzenie kontrolera Reflex, który będzie pasować do niepowtarzalnego stylu użytkownika. Służy temu bogata oferta osłon przednich, odmian gałek analogowych, kolorów wykończenia, specjalnych łopatek i innych elementów" – komentuje Diego Nunez, wiceprezes ds. marketingu urządzeń gamingowych w firmie Corsair.

Od teraz w sklepie producenta dostępne są trzy modele sprzętu do PS5: Reflex, Reflex Pro i Reflex FPS. Użytkownicy produktów SCUF otrzymają m.in. opatentowany system sterowania łopatkami z czterema wymiennymi łopatkami tylnymi, które można prawie dowolnie programować.

Stwórz swój własny kontroler do PS5 – SCUF Gaming wprowadza opcję personalizacji dla SCUF Reflex

Kreator kontrolera SCUF Reflex oferuje wiele elementów, które można dostosować do własnych potrzeb, w tym m.in.: panel przedni osłony, panel dotykowy, zestaw przycisków czy spusty łopatek. Ceny modeli SCUF Reflex, zgodnych nie tylko z konsolą PS5, ale i systemem Windows od wersji 7 oraz wyżej, zaczynają się od 199,99 EUR. Urządzenia są dostępne do kupienia wyłącznie w oficjalnym, międzynarodowym sklepie SCUF Gaming. Amerykański producent nie jest stowarzyszony, związany ani w żaden sposób oficjalnie powiązany z żadną firmą Sony. Wszystkie nazwy produktów innych niż SCUF są znakami towarowymi ich właścicieli.

SCUF Gaming od lat dostarcza akcesoria i spersonalizowane kontrolery do gier na konsole oraz komputery, z których korzystają różne grupy graczy. Tworzone na podstawie konkretnej specyfikacji, produkty SCUF oferują różne funkcjonalności. Kontrolery SCUF są chronione przez 180 patentów i projektów, a kolejne 38 patentów oczekuje na zatwierdzenie. W grudniu 2019 roku firma SCUF Gaming została w pełni przejęta przez Corsair, jednak pozostaje osobną marką w ramach rodziny obecnego właściciela.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Stwórz swój własny kontroler do PS5 – SCUF Gaming wprowadza opcję personalizacji dla SCUF Reflex

 0