Zapraszamy do oglądania nowego podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Zapraszamy do oglądania nowego podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Jak co tydzień zapraszamy naszych czytelników do odwiedzenia kanału ITHardware na YouTube i do zapoznania się z materiałem prezentującym najważniejsze wydarzenia minionych 7 dni.

Za powstanie wideo tradycyjnie odpowiada nasz redakcyjny kolega Beniamin znany lepiej jako Technokrata, którego kojarzyć możecie z jego autorskiego kanału traktującego o nowych technologiach. Tego rodzaju treści to dobre rozwiązanie dla użytkowników zajętych codziennymi sprawami niemających czasu, by na bieżąco sprawdzać branżowe wydarzenia. Tutaj dostają więc na tacy gotowe, kluczowe informacje. W mijającym tygodniu jedną z ciekawszych informacji był wyciek harmonogramu Intela, który sugeruje, że na procesory Alder Lake będziemy musieli poczekać do 2022 roku. Nie jesteśmy jednak w stanie stwierdzić, że dokumentacja jest prawdziwa, ponieważ pochodzi ze stycznia bieżącego roku. Po drugie zaś zawiera on informacje na temat procesorów vPro, a nie typowych konsumenckich układów.

Zapraszamy do oglądania nowego odcinka newsowego podsumowania tygodnia na YouTube.

AMD Radeon RX 6600 XT to bardzo wyczekiwana karta graficzna, która w ostatnim czasie została przetestowana. GPU zostanie wyposażony w układ Navi 23, z 2048 procesorami strumieniowymi, czyli 20% mniej niż RX 6700 XT. Podobno pojemność pamięci VRAM wynosi 6 GB, 8 GB lub 12 GB. Grafikę przetestowano w programie Ludashi gdzie zdobyła 599007 punktów, z kolei w systemie rankingowym karta uzyskała identyczny rezultat jak NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti. Są to nieoficjalne testy i ciężko ocenić ich wiarygodność. Dopiero po premierze zobaczymy czy nowy Radeon rzuci wyzwanie propozycji Zielonych. Ważna zmiana czeka nas na Allegro, która dotknie użytkowników sprzedających lub kupujących tanie klucze do Windowsów i innych programów.

Wprowadzone zmiany w regulaminie sprawią, że sprzedaż będzie ograniczona tylko do autoryzowanych sprzedawców. Fani serii Grand Theft Auto mogła zaniepokoić wypowiedź znanego w branży leakera, Toma Hendersona, według którego szósta odsłona marki Rockstara może być ostatnią. Deweloperzy mieliby bowiem skupić się na rozwoju GTA Online całość traktując jako przyszłościową platformę. Niewątpliwie dostarczanie aktualizacji z zawartością jest łatwiejszym procesem niż kreowanie wszystkiego od zera, stawiania na innym engine czy pisania scenariusza do kampanii fabularnej. Na koniec warto wspomnieć o okazji dla osób posiadających aktywną subskrypcję Amazon Prime. Otóż od 4 sierpnia będzie można odebrać bezpłatnie grę Battlefield 5. Obecnie do zgarnięcia pozostaje Battlefield 1.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zapraszamy do oglądania nowego podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

 0