Czy laptop może być jednocześnie biznesowy i gamingowy? – NVIDIA Max-Q

Czy laptop może być jednocześnie biznesowy i gamingowy? – NVIDIA Max-Q

Podsumowanie

Jak więc widać, mezalians świata gamingowego i biznesowego jest jak najbardziej możliwy i nie jest jedynie marketingową zagrywką, ale realnym rozwiązaniem przynoszącym wymierne korzyści w postaci eleganckich, lekkich i smukłych laptopów oferujących wysoką wydajność w grach. Te zapewniają dodatkowo relatywnie cichą pracę w scenariuszach poza graniem, a przeważnie mogą się też pochwalić długim czasem pracy na baterii. Max-Q pozwoliło tym samym na stworzenie nowych kategorii produktów, które dotychczas były niemożliwe do zrealizowania i nie mówię tu jedynie o gamingowych ultrabookach, ale też urządzeniach typu 2w1, które umożliwiają cieszenie się nowymi grami, jak choćby wskazywane w tym artykule Lenovo Yoga 730. Co więcej, wydaje się, że trend ten będzie postępował i niedługo tradycyjne masywne notebooki do grania mogą odejść do lamusa, właśnie na rzecz bardziej wszechstronnych i wciąż wydajnych urządzeń klasy Max-Q, które pozwalają zachować jedną z najważniejszych zalet notebooków, czyli ich dużą mobilność.

Max-Q pozwoliło tym samym na stworzenie nowych kategorii produktów, które dotychczas były niemożliwe do zrealizowania i nie mówię tu jedynie o gamingowych ultrabookach, ale też urządzeniach typu 2w1, które umożliwiają cieszenie się nowymi grami.

Oczywiście tego typu gamingowe laptopy dla biznesu wciąż wiążą się z pewnymi kompromisami i jeśli nie lubimy godzić się na jakiekolwiek ustępstwa, to wciąż zmuszeni jesteśmy do zakupu dwóch osobnych urządzeń - jednego do grania, drugiego do pracy. Kompromisy te są jednak stosunkowo niewielkie i zdecydowanie łatwiejsze do przełknięcia niż było to przed erą Max-Q. Tym samym obecnie prezes firmy, biznesmen czy po prostu dojrzały użytkownik ceniący sobie elegancję, który lubi spędzać wolny czas w podróży, pracy czy hotelowym zaciszu na graniu, może zdecydować się na zakup jednego laptopa, który sprawdzi się praktycznie w każdym scenariuszu. Jeśli jednak wciąż nie jesteście do końca przekonani, co do tego konceptu, to już niedługo przyjdzie pora ostatecznej weryfikacji możliwości Max-Q, ponieważ szykujemy testy laptopów wyposażonych w niskonapięciowe warianty kart graficznych NVIDII - mówiąc krótko, odwiedzajcie nas regularnie!

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Czy laptop może być jednocześnie biznesowy i gamingowy? – NVIDIA Max-Q

 0