Czy tani SSD może być dobry? Test ADATA SU800 256 GB

Czy tani SSD może być dobry? Test ADATA SU800 256 GB

W celu zbadania zbadania transferu całej stawki wykorzystałem dwa programy do kompresji plików - darmowy 7-zip oraz WinRAR. Archiwum było tworzone z 0% współczynnikiem kompresji. Zabieg ten miał na celu ograniczenie wpływu procesora na wyniki.

 

We wszystkich możliwych opcjach kombinacji ADATA pokazała wysoką wydajność. Plik ISO pozwolił w obu benchmarkach na zajęcie najwyższych lokat. 7-Zip kompresując plik AVI także nie kazał długo oczekiwać na wykonanie tej czynności. Trochę gorzej przy użyciu plików Windowsa - czas, jaki uzyskał dysk SU800 256 GB był średni, jednak podobny do innych nośników. Z rozpakowywaniem plików Wiedźmina 3 dzisiejszy bohater poradził sobie po raz kolejny najlepiej z konkurencji SATA, ba okazał się lepszy nawet od przedstawiciela technologii NVMe. 

W celu sprawdzenia czasów instalacji wykorzystałem kilka aplikacji. Jest to bardzo ważny test, ponieważ może pokazać, który dysk nie zmusi nas do długiego oczekiwania w trakcie tejże czynności.

Instalacje Adobe Photoshop i PCMark 8 Basic odbyły się naprawdę w ekspresowym tempie, zajął on odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Takie zjawisko przekonuje tylko, że jest to bardzo wydajna konstrukcja.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Czy tani SSD może być dobry? Test ADATA SU800 256 GB

 0
Kolejny proponowany artykuł
Kolejny proponowany artykuł
Kolejny proponowany artykuł
Kolejny proponowany artykuł