Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE - test stylowego smartwatcha z militarnym pazurem

Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE - test stylowego smartwatcha z militarnym pazurem

Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE - test stylowego smartwatcha z militarnym pazurem

Ze smartwatchami jest trochę jak z tabletami, bo obie kategorie urządzeń radzą sobie zupełnie inaczej niż prognozowali to branżowi specjaliści. W przypadku tych drugich od lat słuchamy, że ich czas przeminął i wkrótce znikną z rynku, a o tych pierwszych mówiło się, że nie mają szans się przyjąć. Tymczasem choć smartfony mocno utrudniły życie tabletom, to nie pozbawiły ich zajęcia, a inteligentne zegarki radzą sobie coraz lepiej - użytkownicy się do nich przekonują (ba, część z nas zastanawia się, jak radziliśmy sobie bez nich!), a w nasze ręce trafiają coraz ciekawsze propozycje. Czy TicWatch Pro 3 Ultra jest jedną z nich? Wiele na to wskazuje, ale na konkretne odpowiedzi przyjdzie czas po testach - najpierw sprawdźmy, co oferuje nowa propozycja marki Mobvoi

Inteligentne zegarki radzą sobie coraz lepiej - użytkownicy się do nich przekonują, a w nasze ręce trafiają coraz ciekawsze propozycje. Czy TicWatch Pro 3 Ultra jest jedną z nich?

TicWatch Pro 3 Ultra LTE

Przede wszystkim wystarczy rzut oka, żeby przekonać się, że tym razem nie chodzi o urządzenie przypominające wyglądem opaskę fitnessową, ale alternatywę dla klasycznego zegarka. Masywna - w pozytywnym tego słowa znaczeniu - konstrukcja koperty zdecydowanie wyróżnia propozycję urządzenie pośród konkurencji i z pewnością nie pozostanie niezauważona. Co więcej, TicWatch Pro 3 Ultra pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Wear OS od Google, co oznacza m.in. dostęp do Asystenta Google czy Sklepu Play, skąd możemy pobierać przydatne aplikacje. I pewnie nie będzie to zaskoczeniem dla osób nieco bardziej zorientowanych w temacie, bo zegarki Mobvoi to od dłuższego czasu flagowi przedstawiciele tego OS, ale niestety w naszym kraju firma nie jest zbyt popularna. Być może już niebawem się to zmieni, gdyż właśnie oficjalnie wchodzi do Polski i zaczyna z przytupem, bo TicWatch Pro 3 Ultra zapowiada się świetnie, a cena na poziomie 1666,99 PLN (za wersję LTE, którą otrzymałam do testów i 1384,99 PLN za wersję GPS) wypada atrakcyjnie na tle rywali. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE - test stylowego smartwatcha z militarnym pazurem

 0