Recenzja Genesis Tin 200, adaptera na mysz i klawiaturę na konsoli

Recenzja Genesis Tin 200, adaptera na mysz i klawiaturę na konsoli

Recenzja Genesis Tin 200 - Podsumowanie

Genesis zaskoczył nas swoim nowym produktem, ponieważ jego konsolowy adapter, pozwalający podłączyć nam do PS4, PS3, Xbox One lub Nintendo Switch myszkę oraz klawiaturę, bardzo przyzwoicie wywiązuje się ze swojego zadania. Urządzenie stanowić może więc wybawienie dla wielu graczy, którzy nie są w stanie przyzwyczaić się do sterowania za pomocą pada, szczególnie w gatunkach wymagających dużej precyzji i sprawności manualnej. Input lag jest zwiększany przez adapter, ale nie na tyle, by psuć nam zabawę (szczególnie w przypadku typowej rozgrywki nastawionej na rozrywkę), a aplikacja na komputery pozwala nam dowolnie przypisać wszystkie przyciski z kontrolera konsoli do myszki i klawiatury, a także ustawić kilka dodatkowych opcji (w tym czułość „gryzonia”). Poza tym, adapter jest świetnie wykonany i dobrze się prezentuje, co w przypadku tego typu gadżetów jest raczej rzadkością.

Genesis zaskoczył nas swoim nowym produktem, ponieważ jego konsolowy adapter bardzo przyzwoicie wywiązuje się ze swojego zadania.

Recenzja Genesis Tin 200, adaptera na mysz i klawiaturę na konsoli

Tin 200 można wytknąć kilka pomniejszych potknięć, choćby w ramach wspomnianego oprogramowania, a sam proces podłączenia myszki i klawiatury wymaga przestrzegania ściśle określonej procedury, która może być nieco kłopotliwa. Trzeba też pamiętać, że emulacja nie to nie to samo co natywna obsługa i wrażenia są wyraźnie inne niż w przypadku grania na PC. Niemniej jednak dla osób, które poszukują takiego rozwiązania, nie będzie to zbyt wysoka cena za ogrywanie konsolowych produkcji za pomocą myszki i klawiatury. A jeśli jesteśmy już przy cenie, to kwota jaką trzeba zapłacić za produkt Genesisa nie jest zbyt wygórowana, ponieważ wynosi niecałe 100 zł. Na koniec dodamy, że specjalnie nie poruszaliśmy kwestii “moralnych” i każdy samodzielnie musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wykorzystanie takiego gadżetu w sieciowych grach, by zyskać przewagę nad rywalami (choć ta nie musi być tak oczywista, ze względu na tworzenie gier pod kątem pada), to oszukiwanie, czy też nie.

Genesis Tin 200

 solidne wykonanie, elegancka konstrukcja, czytelne i łatwe w obsłudze oprogramowanie, kompatybilność z niemal wszystkimi popularnymi konsolami, rzeczywiście pozwala na zastąpienie pada myszą i klawiaturą, cena

 zwiększony input lag, emulacja pada to nie to samo co natywne wsparcie dla myszy i klawiatury

Cena (na dzień publikacji) : ok. 99 zł
Gwarancja: 24 miesięcy

 

Sprzęt do testów dostarczył:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Recenzja Genesis Tin 200, adaptera na mysz i klawiaturę na konsoli

 0