Test karty KFA2 GeForce RTX 2070 WHITE Mini (1-Click OC). Mały mocarz

Test karty KFA2 GeForce RTX 2070 WHITE Mini (1-Click OC). Mały mocarz

Test karty KFA2 GeForce RTX 2070 WHITE Mini (1-Click OC): wydajność w grach

Kolejna gra w teście to tytuł, z którym niewątpliwie wiązaliśmy spore nadzieje. Sniper: Ghost Warrior 3 od rodzimego studia CI Games (dawniej City Interactive) zapowiadany był jako prawdziwy hit, jednak ostatecznie z zapowiedzi nie pozostało zbyt wiele. Abstrahując od kwestii związanych z rozgrywką, pod kątem oprawy graficznej omawiana gra wypada całkiem nieźle, chociaż raczej nie wykorzystuje potencjału silnika CryEngine 3 w sposób optymalny. Natomiast Watch Dogs 2 to produkt Ubisoftu, który zasłynął przede wszystkim za sprawą ogromnych wymagań odnośnie procesora. Ale i w temacie kart graficznych ma się czym pochwalić, wspierając techniki takie jak HBAO+, PCSS czy HFTS, a także wyciskając siódme poty z najpotężniejszych akceleratorów.

Sniper: Ghost Warrior 3

Uwaga: Nadzwyczaj dobry wynik kart opartych na GeForce RTX 2060, na tle modeli bazujących na RTX 2070, wynika z optymalizacji wydajnościowej wprowadzonej w sterownikach GeForce Game Ready 416.81. W różnych materiałach udało mi się potwierdzić wpływ modyfikacji na architektury Turing, Pascal, Maxwell oraz Kepler (starszych sprawdzić już nie można, z uwagi na odcięcie wsparcia dla Fermi). Więcej informacji znajdziecie w zalinkowanych materiałach. Ze względu na zaistniałą sytuację, zamieszam dodatkowe rezultaty KFA GeForce RTX 2070 WHITE Mini (1-Click OC), uzyskane na tej samej wersji oprogramowania, z którą testowane były RTX 2060.

Watch Dogs 2

Uwaga: W rozdzielczości Full HD zostały przeprowadzone pomiary uzupełniające, z opcją "Dodatkowe szczegóły" ustawioną na 100%.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test karty KFA2 GeForce RTX 2070 WHITE Mini (1-Click OC). Mały mocarz

 0