Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Jak dbać o bezpieczeństwo telefonu?

Tagi: smartfon, bezpieczeństwo, android, ios, apple, google, microsoft, windows phone
Dodano: 17 Grudzień 2016, 15:00, przez: Damian Jaroszewski
Przeczytano: 1,384, komentarzy: 0,
Spis treści:

Jeszcze kilka lat temu dbanie o bezpieczeństwo danych na telefonie komórkowym wydawało się czymś irracjonalnym. Dzisiaj smartfon to często urządzenie ważniejsze od komputera, na którym mamy wiele poufnych informacji. Z tego też powodu telefony stały się celem wielu ataków. Warto wiedzieć, co robić, aby dbać o bezpieczeństwo swoich danych.

Skuteczne dbanie o bezpieczeństwo danych na smartfonie to w dzisiejszych czasach rzecz kluczowa. Nie chodzi tylko o osoby, które trzymają w pamięci urządzeń mobilnych poufne dane, np. z pracy. Niepowołana osoba mogłaby przecież uzyskać dostęp do danych logowania do serwisów społecznościowych, nie wspominając już o aplikacjach bankowych. Jak zatem uchronić się przed wyciekiem danych?

Zotac - konkurs

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ