Gracz spędził w Red Dead Redemption 2 prawie 6 tysięcy godzin. Teraz może to stracić przez Google

Gracz spędził w Red Dead Redemption 2 prawie 6 tysięcy godzin. Teraz może to stracić przez Google

Zdarza się, że na jakąś grę poświęcamy wiele godzin i tak było w przypadku gracza, który spędził w Red Dead Redemption 2 6 tysięcy godzin i teraz przez zamknięcie Google Stadia ma nie lada problem.

Youtuber o pseudonimie Colour poświęcił na Red Dead Redemption 2 prawie 6 tysięcy godzin (dokładnie 5907 godzin) i jest to imponujący wynik, ale niestety posiada wersję na Google Stadia, która będzie zamknięta 18 stycznia 2023 roku. Obecnie nie może on przenieść zapisanych w chmurze plików zapisu i zaapelował do Rockstar Games, by umożliwili mu import danych na inną platformę, na której dostępne jest Red Dead Redemption 2. "Rockstar Games, pozwólcie nam jednorazowo przetransferować postać na inną platformę. Błagam was" – napisał Colour na Twitterze.

Gracz spędził w Red Dead Redemption 2 prawie 6 tysięcy godzin, jednak przez zamknięcie Google Stadia może stracić cały swój postęp.

Youtuberowi zasugerowano, aby stworzył lokalne kopie zapasowe zapisów, ale zainteresowany napisał, że grał głównie w tryb wieloosobowy, czyli Red Dead Online, a ściągnąć można jedynie pliki związane z kampanią fabularną. Videotech odpowiedział na apel kolegi informując, że napisze w tej sprawie e-mail do Rockstar Games. Istnieje szansa, że pliki zostaną przeniesione o ile nadejdzie odpowiedź ze studia. Cóż 5907 godzin to solidny wynik, ale w wyniku decyzji Google może pójść na zmarnowanie. Chociaż Stadia nie wzbudziła ogromnego zainteresowania, co potwierdziło samo Google, to jednak jej zamknięcie przysparza kłopotów nie tylko graczom.

Zaniepokojenie pogrzebaniem Google Stadia wyraziła część deweloperów, przed którymi premiera gier na tej platformie. Twórcy uważają, iż o decyzji amerykańskiego producenta dowiedzieli się z opóźnieniem albo nie dostali żadnego powiadomienia i wyczytali wszystko w mediach. Mimo kłopotów z komunikacją z partnerami Google zachowa się uczciwie i zwróci użytkownikom pieniądze za kupione w usłudze tytuły i nie będzie żądać zwrotu środków za dedykowany sprzęt. Korzystaliście kiedyś z Google Stadia? Jakie są wasze opinie odnośnie tej platformy?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Gracz spędził w Red Dead Redemption 2 prawie 6 tysięcy godzin. Teraz może to stracić przez Google

 0