Zestawienie najlepszych gier F2P

Zestawienie najlepszych gier F2P

Gry free-to-play cieszą się niezmiernie rosnącą popularnością, choć człon "free" bywa w nich zwodniczy. Niektóre z nich na dłuższą metę wymagają zainwestowania prawdziwej gotówki. Są jednak takie, które pozwalają sobie sensownie pograć i odblokować całą zawartość bez wydawania grosza. Zadomowiły się one ze szczególnym upodobaniem na PCtach i platformach mobilnych - mariaż z konsolami wychodzi raczej średnio.

W poniższym zestawieniu starałem się zebrać zarówno "pewniaki" - które cieszą się niezwykłą popularnością i łatwo będzie nam w nie wskoczyć ze względu na ich ogromne społeczności - jak również kilka tych pozycji, które przyjęły się na konsolach a przeskok z PCtów wyszedł im na dobre. Dodatkowo, jedna z uwzględnionych gier nie jest tytułem free-to-play sensu stricto, ale wyszczególniłem ją ze względu na wysoką jakość.

Starałem się postawić na różnorodność i z racji gatunkowego rozrzutu opisywanych produkcji, postanowiłem nie wystawiać żadnych ocen.

Jakub Krawczyński
Jakub Krawczyński Redaktor

Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.

Zgłoś autorowi błąd na stronie

Komentarze


Ładuję...