Powrót do szkoły 2021 - poradnik zakupowy i promocje na sprzęt

Powrót do szkoły 2021 - poradnik zakupowy i promocje na sprzęt

Tenda Nova Mesh MW5

Jeśli szukacie odpowiedniej rozbudowy swojej sieci WiFi w domu, macie dość repeaterów i w szczególności martwych punktów w niektórych pomieszczeniach, warto się zastanowić nad systemem Mesh producenta Tenda. Nova MW5 to standardowe urządzenia do nieco większych zabudów, gdzie kluczowe jest posiadanie odpowiedniej jakości sygnału bezprzewodowego. Wszystkie urządzenia łączą się ze sobą, co w razie przejścia do osobnego pokoju, nie będzie skutkowało przerwaniem sygnału – Twój laptop połączy się automatycznie z najbliższym możliwym. Jest to dwuzakresowy system WiFi 5 (AC) o przepustowości do 1200 Mb/s – z czego sieć 5 GHz uzyskuje maksymalnie 867 Mb/s, a 2.4 GHz 300 Mb/s. Oba pasma mogą działać w tym samym czasie. Nova Mesh MW5 wspiera Beamforming oraz MU-MIMO, zwiększając jakość sygnału i zasięg. MW5 polecany jest do domów i mieszkań o powierzchni 300 m2, ale jeśli potrzebujesz czegoś nieco bardziej zaawansowanego (lub mniej), producent przygotował coś i dla Ciebie. Tutaj mamy do wyboru system MW3 (100-325 m2), opisywany właśnie MW5 oraz MW6 (550 m2). Wszystkie urządzenia znajdziesz na Amazon.pl, gdzie aktualnie trwa promocja. Zbierz swój egzemplarz już teraz!

Kup Tenda Nova Mesh na Amazon.pl - MW3, MW5, MW6

Tenda TX9 Pro

Jeśli jesteście wymagającymi użytkownikami, macie w domu wiele urządzeń WiFi i lubicie niebezpieczną prędkość – Tenda TX9 Pro jest dla Was. Router ten wyposażony został w dwurdzeniowy procesor, który zarządza ruchem sieciowym w pasmach 5 GHz i 2.4 GHz. Przepustowość tego pierwszego sięga nawet 2400 Mb/s, wykorzystując moc technologii WiFi 6. Drugi, standardowy (2.4 GHz) osiąga prędkości do 574 Mb/s. Producent oczywiście nie zapomniał o takich technologiach, jak MU-MIMO, OFDMA czy w końcu Beamforming. Wszystko to okraszone czterema antenami o zysku 6 dBi każda i bezpieczeństwem standardu WPA3.

Tenda AC19

Dla nieco mniej wymagających mamy też Tenda AC19. Router osiąga nieco mniejsze prędkości maksymalne niż wcześniej wymieniony, ale również imponują. Mamy tu do dyspozycji dwa pasma – 2.4 GHz oraz 5 GHz, w których router jest w stanie osiągnąć odpowiednio 300 Mb/s oraz 1733 Mb/s. Nad całością czuwa dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, a wraz z dołączonymi przez producenta technologiami MU-MIMO i Beamforming, pozwoli na bezproblemowe użytkowanie routera na co dzień.

Kup Tenda AC19 najtaniej na Ceneo.pl

Tenda U9

Jeśli borykacie się z problemem niskich prędkości internetu w sieci bezprzewodowej, być może Wasza karta sieciowa nie jest w stanie zapewnić optymalnych warunków pracy. Z tego też względu warto zainwestować w urządzenie zewnętrzne – na przykład kartę sieciową Tenda U9. Ta potrafi osiągać stabilne połączenie oraz prędkość na poziomie 433 Mb/s (5 GHz AC) lub 200 Mb/s (2.4 GHz). Dzięki technologii MU-MIMO będziesz w stanie osiągać lepsze transfery i stabilność działania w przypadku podłączenia do routerów również wspierających takową technologię. Adapter jest gotowy do działania zaraz po podpięciu go do wejścia USB w komputerze i jest kompatybilny z systemami Windows XP/7/8 i 10.

Kup Tenda U9 najtaniej na Ceneo.pl

Tenda SP6 Beli

Tenda SP6 to inteligentna wtyczka, którą można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Wyłączanie urządzeń za pomocą aplikacji, przez WiFi to typowa zaleta każdego smart home i tu nie jest to wyjątkiem. SP6 współpracuje z Alexą i Asystentem Google, a więc w każdej chwili możesz skorzystać również z komend głosowych. Na koniec nieco o kompatybilności – tutaj mamy do czynienia z pasmem 2.4 GHz, a więc sprawdzonym i bezpiecznym rozwiązaniem.

Kup Tenda SP6 Beli najtaniej na Ceneo.pl

Pokaż / Dodaj komentarze do: Powrót do szkoły 2021 - poradnik zakupowy i promocje na sprzęt

 0