Test komputera MSI Nightblade X2 - gotowiec do gier w wydaniu MSI

Test komputera MSI Nightblade X2 - gotowiec do gier w wydaniu MSI

MSI Nightblade X2 jest niewielkim komputerem dla graczy wyposażonym w mocne komponenty. Znajdziemy tutaj Core i7 6700K, GeForce'a GTX 970 i 8 GB pamięci RAM, upakowane w ciekawej obudowie ITX, która świetnie wygląda na biurku obok monitora, klawiatury i myszki. Co wyróżnia go na tle konkurencji i powoduje że nie jest on tylko kolejnym blaszakiem dostępnym na rynku? Zdecydowanie wygląd - obudowa którą zastosowało MSI dość mocno odbiega od tego, co możemy znaleźć w sklepach - i wygląda na skrojoną na zamówienie dokładnie pod tą serię komputerów. Urządzenie MSI ewidentnie może się podobać. Pytanie: czy jest równie efektywne co efektowne?

Nightblade X2 to bezapelacyjnie jeden z ładniejszych gotowców na rynku. Skromne gabaryty budzą jednak obawy o kulturę pracy...

Wydajność komponentów zainstalowanych w komputerze MSI nietrudno oszacować - GTX 970 to już trochę leciwy, ale wciąż solidny akcelerator. Core i7 6700K od chwili swojej premiery nieprzerwanie rządzi wśród procesorów klasy konsumenckiej, a 8 GB RAM to po prostu ilość wystarczająca. Niemniej sądzę, że warto się z niniejszą publikacją dokładnie zapoznać. Choćby dlatego, że Nightblade X2 zostanie skonfrontowany z wysokowydajnymi laptopami, m.in. MSI GE62VR 6RF z GTX-em 1060 Mobile na pokładzie - i tak, zdaję sobie sprawę, że wyniki wydajności Nightblade'a przemyciłem już wcześniej. Teraz jednak przeanalizujemy temat jeszcze raz, od tej drugiej strony.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test komputera MSI Nightblade X2 - gotowiec do gier w wydaniu MSI

 0