Recenzja Klawiatury Genesis Rhod 350. Dobra membrana w sensownej cenie

Recenzja Klawiatury Genesis Rhod 350. Dobra membrana w sensownej cenie

Genesis Rhod 350 - Podsumowanie

Marka Genesis w ostatnim czasie podąża bardzo dobrą drogą i już niejednokrotnie udowodniła, że potrafi wydać sensowne produkty dedykowane graczom. Również Genesis Rhod 350, pomimo iż nie jest idealna, zasługuje na miano przyzwoitego urządzenia w przystępnej cenie. Recenzowana przeze mnie klawiatura to dobry kompromis pomiędzy wzorową kulturą pracy a szybką responsywnością. Oczywiście feeling to kwestia gustu, ale moim zdaniem pod kątem sensorycznym wrażenia z użytkowania tego produktu powinny być satysfakcjonujące dla dużej części graczy, a szczególnie tych lubujących się w membranach. Ponadto w trakcie testów nie doszukałem się w niej żadnych znaczących mankamentów. Pod względem jakości wykonania jest ona na bardzo zadowalającym poziomie jak na sprzęt wykonany w całości z tworzywa sztucznego. Rhod 350 charakteryzuje się sporą wytrzymałością na naprężenia i co najważniejsze jest zalanioodporna, o czym zdołałem się sam przekonać. Oprócz tego w cenie zaledwie 119 złotych oferuje nam magnetycznie doczepianą podpórkę pod nadgarstki, ładne podświetlenie i komfortowe użytkowanie.

Genesis Rhod 350 to sprzęt, który powinien zawitać na biurko streamera, nocnego marka czy kogoś, kto tak jak ja łączy pasję do gier z pracą zdalną.

Genesis Rhod 350

url Recenzja Genesis Lith 400 RGB - nożycowej klawiatury typu low profile dla graczy

Z drugiej strony należałoby wymienić też kilka pomniejszych wad testowanego modelu. Są nimi między innymi słabo zamocowany przewód zasilający, który ma tendencję do poruszania się w gnieździe lub bardzo cienka warstwa lakieru na keycapach mogąca relatywnie szybko ulec wytarciu, jak miało to miejsce na przykład w konkurencyjnych klawiaturach SPC Gear GK530, przez długi czas borykających się z tym samym problemem. Aczkolwiek na większą skalę są to tylko niuanse, które usprawiedliwia zachęcająca cena oraz dodatkowe akcesorium, jakim jest wristrest. Podsumowując, Genesis Rhod 350 bardzo miło zaskoczyła mnie w trakcie testów i jak już wcześniej wspomniałem, wyśmienicie sprawdzi się zarówno do gier, jak i przeglądania internetu, chatowania lub pracy. Moim zdaniem jest to sprzęt, który powinien zawitać na biurko streamera, nocnego marka czy kogoś, kto tak jak ja łączy pasję do gier z pracą zdalną. Stąd też Genesis Rhod 350 otrzymała ode mnie notę 4 gwiazdek.

Genesis Rhod 350

4/5

zalety Solidna konstrukcja, przyjemny feeling, wysoka responsywność, stabilne stopki z możliwością regulacji, posiada przyciski multimedialne, magnetyczna podpórka pod nadgarstki, atrakcyjne wizualnie podświetlenie, sensowna cena

wady Słabo osadzony przewód zasilający, dziwna czcionka, keycapy mogą się wycierać z powodu cienkiej warstwy lakieru

Cena (na dzień publikacji): 119 zł

Gwarancja: 24 miesięcy

Sprzęt do testów dostarczył:

Genesis

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Recenzja Klawiatury Genesis Rhod 350. Dobra membrana w sensownej cenie

 0