Test laptopa MSI GT83VR 6RF - ten notebook zawstydzi Twojego desktopa

Test laptopa MSI GT83VR 6RF - ten notebook zawstydzi Twojego desktopa

MSI GT83VR 6RF Titan SLI jest produktem przeznaczonym dla graczy, dlatego też na klapie musiał się znaleźć smok - symbol marki MSI Gaming. Żaden z elementów klapy laptopa nie jest jednak podświetlony, co może troszkę dziwić. Miłośnicy grania na laptopie zwykle lubią jednak takie detale.

Test laptopa MSI GT83VR 6RF

Pokrywa z ekranem jest z zewnątrz wykonana ze szczotkowanego aluminium, pomalowanego na czarno. Z takiego też materiału wykonana jest przestrzeń nad klawiaturą, w której znajdują się między innymi głośniki oraz wygrawerowany jest... oczywiście smok. Aluminiowe detale w sprzęcie tej klasy nie zdziwią raczej nikogo. Sama klapa nieco się "palcuje" - ale jej wyczyszczenie jest bardzo łatwe. Spód komputera wykonano z bardzo solidnego plastiku, a elementy są bardzo dobrze spasowane. Nic nie trzeszczy, a plastik np. na kratkach wentylacyjnych jest tak sztywny, że bardzo ciężko go wygiąć palcem.

Jeśli chodzi o ekran - MSI zastosowało, podobnie jak wielu innych producentów gamingowych laptopów, jeden centralny zawias. Otwarcie pokrywy nie wymaga użycia dużej siły, a ekran nie zmienia swojego położenia nawet w przypadku mocnych wstrząsów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test laptopa MSI GT83VR 6RF - ten notebook zawstydzi Twojego desktopa

 0