SPC Gear VIRO Infra - test niedrogich słuchawek dla graczy. Będzie kolejny hit polskiej marki?

SPC Gear VIRO Infra - test niedrogich słuchawek dla graczy. Będzie kolejny hit polskiej marki?

SPC Gear VIRO Infra - podsumowanie

Przyszła pora na ostateczną ocenę SPC Gear VIRO Infra - jak zatem wypadają nowe słuchawki polskiej marki? Zacznijmy od tego, że headset jest naprawdę bardzo dobrze wykonany i tyczy się to zarówno użytych materiałów (w tym metalowej konstrukcji), jak i spasowania poszczególnych elementów, choć miejscami przydałoby się odrobinę więcej szlifów. Po drugie, to jedne z najwygodniejszych słuchawek, jakie dane było mi testować, a już na pewno w tym segmencie cenowym. Nie dość, że materiałowe pady są bardzo przyjemne w kontakcie, to jeszcze idealne dobrano docisk do naszych skroni (nie jest za mocny, ale też nie pozwala na zsuwanie się słuchawek z głowy), dzięki czemu nawet w trakcie długich sesji headset nie męczy i nie powoduje potliwości uszu. Design również przypadł mi do gustu, a to za sprawą stonowanych barw, minimalizmu i eleganckich wykończeń (choćby z wzorem szczotkowanego aluminium). 

SPC Gear VIRO Infra to jedne z najwygodniejszych słuchawek, jakie dane było mi testować.

Jeśli zaś chodzi o brzmienie, zestrojone zostało pod typowego użytkownika, który preferuje rozrywkowe granie z wyraźnie zaznaczonym basem. W grach i filmach potęguje to emocje w trakcie widowiskowych, dynamicznych akcji, choć odbywa się to nieco kosztem szczegółowości. W muzyce wrażenia są podobne, aczkolwiek jeśli pobawimy się nieco equalizerem, to uzyskać możemy zdecydowanie bardziej zbalansowany efekt, gdzie niskie tony nie przytłaczają tak całości. Do tego dochodzi naprawdę świetny mikrofon, więc jako całość SPC Gear VIRO Infra są kolejnym udanym produktem w portfolio polskiej marki. Może nie każdemu przypadnie do gustu charakterystyka dźwięku tych słuchawek, ale moim zdaniem w swoim segmencie to naprawdę dobry wybór. Dlatego też SPC Gear VIRO Infra otrzymuje 4/5 gwiazdek i odznaczenie opłacalności.

SPC Gear VIRO Infra

SPC Gear VIRO Infra - opinia

 SPC Gear VIRO Infra - plusy

  • Jakość wykonania
  • Komfort użytkowania
  • Oddychające materiałowe pady
  • Design
  • Cena
  • Bardzo dobry mikrofon
  • Rozrywkowe brzmienie...

 SPC Gear VIRO Infra - minusy

  • ... choć nieco za dużo w nim basu (wymagają zabawy equalizerem)
  • Mogłby grać nieco bardziej szczegółowo
  • Wątłe opakowanie i brak etui w zestawie (choć to trochę czepialstwo)

Cena (na dzień publikacji): 169 zł

Gwarancja: 24 miesięcy

Sprzęt do testów dostarczył:

SPC Gear

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: SPC Gear VIRO Infra - test niedrogich słuchawek dla graczy. Będzie kolejny hit polskiej marki?

 0