Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Oczywiście dla osób, które nie lubią bawić się w półśrodki, producenci posiadają bogatą ofertę myszek klasy premium. Naprawdę jest w czym wybierać, tym bardziej, że od niedawna modele bezprzewodowe nie odstają pod względem osiągów od tych na kablu. Poza tym, twórcy starają się wprowadzać tu najbardziej innowacyjne rozwiązania, takie jak podwójne sensory czy bezprzewodowe ładowanie w czasie grania. Jeśli więc nie ogranicza nas zasobność portfela, to możemy znacząco ułatwić sobie życie. Oto najlepsze naszym zdaniem propozycje:                                                                                                                                         

SteelSeries Rival 600 to bez wątpienia jedna z najlepszych propozycji, szczególnie dla graczy, którzy wymagają możliwie najwyższej precyzji. Zastosowany tu innowacyjny podwójny sensor TrueMove3+ sprawdza się wyśmienicie, zwiększając jeszcze bardziej naszą kontrolę poprzez zniwelowanie LOD do rekordowo niskiej wartości. Do tego otrzymujemy bardzo dobre ślizgacze, wygodną konstrukcję pozwalającą na długie sesje bez uczucia zmęczenia, rewelacyjne przyciski główne oraz charakterystyczny dla duńskiego producenta poziom wykonania. Nie można też zapomnieć o funkcjonalnej aplikacji i pierwszej klasy podświetleniu RGB, a także odpinanym elastycznym kablu oraz możliwości dostosowania wagi i balansu urządzenia. Cena również zdaje się być rozsądna, szczególnie dla graczy oczekujących e-sportowego poziomu, którzy nie lubią bawić się w półśrodki.

                         

                         

Logitech G502 HERO - Po co zmieniać coś, co jest już bardzo dobre? W myśl tej zasady Logitech jedynie odświeżył swoją wyśmienitą myszkę G502, która doczekała się jeszcze lepszego i bardziej precyzyjnego sensora HERO 16K. Ten może pracować z rozdzielczością od 100 do 16000 dpi, jego maksymalne przyspieszenie to 40 G, a prędkość rejestrowania ruchu dochodzi do 400 cali/s. Sama konstrukcja pozostała natomiast niezmieniona, co oznacza, że ponownie otrzymujemy znany i lubiany kształt. Nie zabrakło także systemu regulacji wagi, podświetlenia RGB oraz wysokiej klasy przełączników, które wytrzymują do 50 mln kliknięć. Nowa wersja wspiera także więcej profili i teraz możemy zapisać aż 5 różnych ustawień.

Corsair Dark Core RGB SE - Swego czasu bezprzewodowe myszki nie cieszyły się najlepszą opinią wśród graczy, ale od jakiegoś czasu ulega to zmianie, właśnie dzięki takim produktom jak Corsair Dark Core RGB SE. Urządzenie to oferuje niezwykle szybkie połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz z opóźnieniem rzędu 1 ms, więc praktycznie nieodczuwalne nawet przez najbardziej wyczulonych graczy. Do tego otrzymujemy opcję bezprzewodowego ładowania w standardzie Qi, a Corsair oferuje podkładkę pod myszkę wspierającą tę technologię (MM1000 Qi). Ta może być wykorzystywana nie tylko do ładowania naszego „gryzonia”, ale również telefonu. Do tego dochodzi topowy sensor optyczny o DPI sięgającym 16 000, ergonomiczna budowa oraz bardzo solidne wykonanie z wysokiej klasy materiałów.

 

Logitech G903 Ligthspeed to nic innego, jak tylko poprawiony model G900 Chaos Spectrum, czyli flagowa bezprzewodowa myszka dla graczy od Logitecha. Nowa wersja zachowała wszystkie atuty poprzednika, czyli najwyższą jakość wykonania, topowy optyczny sensor, ergonomiczny kształt oraz funkcjonalność, która zawstydza rywali, a jak sama nazwa wskazuje wspiera też system bezprzewodowej łączności Ligthspeed, ograniczający lag do 1 ms. Zupełną nowością jest zaś obsługa technologii PowerPlay, który korzysta z rezonansu magnetycznego do nieustannego ładowania „gryzonia”, nawet w trakcie jego użytkowania (by z niego korzystać musimy jednak zainwestować w specjalną podkładkę). Jest to po prostu jedna z najbardziej zaawansowanych myszek, jakie obecnie otrzymamy na rynku.

 

Wyniki:

 

Najlepsza mysz do gier

 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0