Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Bez klawiatury ani rusz - niezależnie od tego, czy przy komputerze głównie gramy, czy też pracujemy, jest to podstawa. Pierwsza grupa użytkowników preferuje najczęściej rozwiązania mechaniczne, ale nie można też przekreślać nowoczesnych konstrukcji membranowych czy hybrydowych, a co najważniejsze wszystkie te typy klawiatur można obecnie kupić w rozsądnej cenie. Na szczęście czasy, kiedy solidne klawiatury kosztowały majątek, odeszły w niepamięć i teraz można znaleźć coś ciekawego w każdej półce cenowej.                                                                                                                                  

SPC GK550 Omnis Kailh Brown RGB - Właścicielowi marki SPC Gear (co nas niezmiernie cieszy, kolejnej polskiej firmy w naszym plebiscycie) udało się stworzyć klawiaturę praktycznie idealną za niecałe 300 złotych. Ta nie odstaje pod względem wykonania czy funkcjonalności od kilkukrotnie droższych modeli od takich producentów, jak Corsair czy Razer. Podobać może się jej wygląd, podświetlenie, dobór zastosowanych materiałów i ich spasowanie, uniwersalne przełączniki Kailh Brown, faktura podkładki pod nadgarstki i jej montaż, łatwość czyszczenia, oplot, komfort użytkowania. To wszystko w cenie poniżej 300 złotych.

                         

                         

Bloody B975 wyróżnia się zastosowaniem innowacyjnych przełączników optycznych, które przywodzą skojarzenia z klawiaturami mechanicznymi, ale ze względu na ulepszony czas reakcji i żywotność, przez wielu uważane są za ich naturalnych następców. Poza tym, otrzymujemy solidną, dobrze wykonaną konstrukcję, zabezpieczoną przed zalaniem czy zanieczyszczeniem. Podświetlenie RGB staje się już standardem w przypadku klawiatur dla graczy, lecz tu należy pochwalić jego wykonanie. Bardzo dobrze wypada też funkcjonalność, a to za sprawą dużej liczby dodatków w postaci wymiennych klawiszy czy nawet modułu zdobiącego demontowalną podkładkę pod nadgarstki.


California Access T-Rex II CA-1410 - Kolejny polski produkt to klawiatura mechaniczna od California Access. Ta wyróżnia się   bardzo dobrym wykonaniem z konstrukcją wykończoną aluminium z dołączaną podkładką pod nadgarstki, dzięki której oparcie jest wyjątkowo wygodne. Nie zabrakło także podświetlenia, a całość wieńczą dobrej jakości mechaniczne przełączniki w niebieskim kolorze, dzięki którym sprzęt idealnie sprawdza się także w trakcie pisania. Cena tego modelu nie jest może najniższa, ponieważ wynosi blisko 300 zł, ale jeśli spojrzymy na podobnej klasy „mechaniki” od bardziej znanych producentów, to przekonamy się, że T-Rex II jest rozsądnie wycenionym produktem.

 

Wyniki:

 

Najlepsza klawiatura

 

 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0