Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Nasi czytelnicy jak i my, osoby tworzące ITHardware.pl, są entuzjastami komputerów, gier oraz nowych technologii. Dlatego przy okazji największych targów elektronicznej rozrywki, czyli PGA 2018, przygotowaliśmy dla Was konkurs, gdzie do zdobycia będą atrakcyjne produkty. Cała zabawa polega na wypełnieniu naszej ankiety Plebiscytu For Gamers 2018, gdzie Wasze głosy wyłonią najlepsze produkty, marki gamingowe czy sklepy dla graczy. Z pośród Waszych odpowiedzi z otwartego pytania wybierzemy trzy najciekawsze wypowiedzi, które nagrodzimy fajnym sprzętem. Zaczynajmy.  

Wypełnij ankietę i wygraj cenne nagrody

Aktualizacja:

Poniżej podajemy wyniki, z wybranymi wypowiedziami. Wygranym osobom gratulujemy, skontaktujemy się z Wami drogą mailową. Wypowiedzi z otwartego pytania zawierają oryginalną pisownię uczestników.

Nagrody za najciekawsze wypowiedzi z otwartego pytania ankiety:

1. Nośnik SSD M.2 Plextor M9PE 256 GB

Wygrywa wypowiedź (pisownia oryginalna):

Według mnie, nie ma jednego, najlepszego producenta sprzętu gamingowego. Każda marka posiada w swojej ofercie podzespoły czy peryferia, które w różnych kategoriach mają przewagę, bądź więcej minusów niż konkurencja. Ja w swojej obudowie Chieftec'a mam mobo od Asrock'a, gpu od Asus'a, chłodzenie Noctua, wentylatory do przeciągu w kejsie od SPC, RAM Cruciala, zasilacz Thermaltake'a i ssd od naszego GoodRam'a. Poszczególne części wybierałem przeważnie stosując żelazną zasadę połączoną z kompromisem, czyli CENA/JAKOŚĆ/WYDAJNOŚĆ. W portfolio wielu producentów, są sprzęty o różnych cechach, dostosowanych do potrzeb klienta. MSI w swoich płytach głównych ma świetny i intuicyjny bios, Asus wzorową jakość wykonania, a Asrock celuje najmocniejszą sekcję zasilania. Jedynie w przypadku kart graficznych, góruje wg mnie firma z Tajpej. Ich gpu od zielonych (a przerobiłem w swoim życiu wszystkich producentów) ZAWSZE odznaczały się najlepszą kulturą pracy, były najchłodniejsze i najbardziej stabilnie utrzymywały taktowania. Ciekawe jak zaprojektowali swoje flagowe Strixy, do ponoć wymagających RTX'ów. Jeśli chodzi o peryferia, na blacie biurka śmigam Corsair'em, męcze klawisze Roccat'a, a efekty swojego gamingu podziwiam na Asusie. Jak widać każdy sprzęt jest u mnie praktycznie z innej bajki, ale jak wyżej wspomniałem U KAŻDEGO, DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO!

 

2. Myszka Modecom Volcano GMX5

Wygrywa wypowiedź (pisownia oryginalna):

Jeżeli chodzi o wydajność oraz funkcjonalność sprzętu „gamingowego” najlepszym producentem jest MSI, zwłaszcza patrząc na serię kart graficznych takich jak: MSI 1060 Gaming X czy naspęcy tej serii. Te produkty są po prostu najlepsze w danym zakresie cenowym, są idealne dla osób, które komputera używają w sposób przedmiotowy, zaraz ktoś powie „Ale przecież komputer to przedmiot, służy do pracy i grania”, takie osoby kupując kartę graficzną nie myślą o podświetlenie LED, o kolorach, ich komputer stoi najczęściej pod biurkiem, a Ci ludzie sprawdzą czy się nie zakurzył dopiero wtedy gdy coś się stanie,na przykład : wentylator zacznie hałasować. Te karty są dla nich stworzone są proste, klasyczne barwy MSI bez żadnych „bzdetów”, a przynajmniej tak oni uważają.
Ale jest też druga marka równie dobra, jak MSI, Asus. Większość modeli tej firmy, a konkretnie seria Asus Rog (Republic of gamers), skierowana jest do drugiego typu ludzi, Ci ludzie traktują komputer prawie jak człowieka to znaczy: najczęściej stoi on u nich na biurku, przy monitorze, co chwilę sprawdzają czy się nie zakurzył, dla nich wydajność jest równie ważna jak efekt wizualny komputera. stojącego przy monitorze najczęściej z przeszklonym panelem bocznym. Jeśli czujesz, że jesteś taką osobą to właśnie seria Asus Rog jest właśnie dla Ciebie.
Obie te firmy robią naprawdę solidny, dopracowany i bardzo wydajny sprzęt dla graczy, ale każdy jest skierowany dla dwóch typów ludzi, których wcześniej opisałem. Podsumywując firma Asus jak i MSI to lidzerzy sprzętu gamingowego i razem zajmują 1. miejsce w tym rankingu.

3. Słuchawki Modecom Volcano MC-859 BOW

Wygrywa wypowiedź (pisownia oryginalna):

Uważam, że pomimo podzielonych zdań Steelseries jest najlepszą firmą gamingową. Produkty tej firmy wykonane są z dobrej jakości materiałów np. Myszka Steelseries Rival 300, którą posiadam od około 2 lat działa cały bez zarzutów, a korzystanie z niej to czysta przyjemność i pod względem precyzji i pod względem ergonomii. Nie wspominam nawet o nowszych modelach, chociażby o Rival-u 600 w których ergonomia, oraz użyte sensory (pomimo dobrych parametrów poprzednich myszek), a także możliwość personalizacji podświetlenia została ulepszona. Co świadczy jeszcze o wyższości tej firmy? Oczywiście klawiatury. Są wykonane o wiele lepiej niż klawiatury konkurencyjnych firm, i posiadają dobre switch-e zapewniające świetną precyzję. Nie twierdzę, że w konkurencyjnych firmach switch-e są złe, jednak wyprofilowanie klawiatur Steelseries sprawia większą przyjemność przy korzystaniu. Co to za firma gamingowa nie posiadająca w swojej ofercie słuchawek? Rewelacyjna seria Siberia sprawiała mi przyjemność w rozgrywce swoją barwą, oraz możliwościami pozycjonowania. Ich budowa, a mianowicie chodzi o świetnie wykonany pałąg, oraz muszle pozwalały na wielogodzinne sesje przy, których nie odczuwałem, tak jak w przypadku innych firm, bólów uszy czy głowy spowodowanych złą budową, natomiast świetne przetworniki użyte w Siberiach powodały nieraz "ciarki" na plecach przy słuchaniu muzyki. Teraz seria słuchawek Arctis wyznaczyła kolejny poziom brzmienia i pozycjonowania. Znowu mogę w nich spędzać godziny sycąc się ich dźwiękiem i znając zamiary przeciwnika robiącego "plecy". Reasumując większość produktow tej firmy jest udana, a nawet świetna. Oczywiście nie ma róży bez kolców i zawsze w portfolio znajdą się jakieś "buble", jednak te parę wpadek nie spowoduje i tak końca dominacji tej firmy.

 

Czas trwania zabawy:

Zabawa zaczyna się dnia 13.09.2018 i potrwa do 04.10.2018 do godz. 23.59.

Natomiast ogłoszenie wyników 14 dni roboczych od daty zakończenia.

Regulamin:

Zabawa trwa od 13.09.2018 i potrwa do 04.10.2018 do godz. 23.59.

Jest prowadzona na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunkiem udziału w konkursie jest:

 1. Potwierdzeniem udziału jest udzielenie odpowiedzi w ankiecie na pierwszej stronie tego wpisu.

 2. Jury nagrodzi uczestników, których przesłane prace będą najbardziej kreatywne i będą się wykazywały pomysłowością.

 3. Zamieszkiwanie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 4. Ukończony 18 rok życia lub zgoda prawnych opiekunów.

 5. Uczestnikiem zabawy nie mogą być pracownicy firmy sponsorującej nagrody ani organizatora oraz ich rodziny.

 6. Zgłoszenie i uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.

 7. Zgłoszenie nie może zawierać treści niecenzuralnych, sprzecznych z prawem, dobrymi obyczajami, naruszać praw osób trzecich, jak również nie może przedstawiać lub opisywać sytuacji lub zdarzeń, które mogą powodować zagrożenie dla zdrowia lub życia ludzi lub zwierząt.

 8. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 14 dni roboczych od daty jego zakończenia.

 9. Warunkiem udziału w zabawie jest: wypełnienie ankiety z pierwszej strony tego wpisu.

 10. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 24 godzin po ogłoszeniu wyników przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.

 11. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.

 12. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 7 dni roboczych od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do organizatora nagród w zabawie.

 13. Zabawa nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.

 14. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu podczas trwania zabawy bez powiadomienia uczestników.

 15. Organizator zabawy pokrywa wszystkie należności z tytułu przeprowadzenia zabawy, rozliczenia z M.F. i dostarczenia nagród.

 16. Udział w zabawie oznacza zaakceptowanie zapisu, że na podstawie art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), wyraża zgodę na otrzymywanie od Hardware Storm Piotr Kała, z siedzibą w Zdzieszowicach, przy ul. Góry Św. Anny 3, informacji handlowych drogą elektroniczną.

 17. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, poprawienia, usunięcia.

 18. Udział w zabawie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0