Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

arki gamingowe to takie, które oferują sprzęt i akcesoria dedykowane graczom. Jakby nie patrzeć, jest kilku takich producentów z polskim rodowodem, których warto docenić, m.in. SilentiumPC, Modecom, Genesis czy CA. Mają oni w swojej ofercie szeroką gamę produktów, jak obudowy komputerowe, zasilacze, klawiatury czy myszki, które cechują się dobrym stosunkiem jakości do ceny, nierzadko dorównując parametrami sprzętom klasy premium. Jeśli natomiast szukamy gamingowego laptopa, to śmiało możemy kierować wzrok w stronę marek Hyperbook oraz Dream Machines.

MODECOM jest polską marką obudów, myszek, podkładek, klawiatur, słuchawek oraz zasilaczy komputerowych. W ofercie znajdziemy ponadto wiele  urządzeń nie związanych bezpośrednio z komputerami. Marka jest obecna na rynku od 19 lat.

Genesis to polska marka która funkcjonuje na rynku od 7 lat. Ma w swojej ofercie klawiatury, myszki, podkładki, słuchawki, gamepady, akcesoria do konsol oraz fotele dla graczy.

Hyperbook jest cenioną polską marką laptopów dla graczy z najwyższej półki wydajnościowej. Największym atutem laptopów Hyperbook jest możliwość dobrania wielu części pod własne potrzeby.

Dream Machines to znana polska marka sprzedająca laptopy z najwyższej klasy wydajnościowej. W ostatnim czasie do portfilio firmy dołączyły także wysokiej klasy myszki dla graczy oraz podkładki.

ACTINA to polska marka komputerów dla graczy, peryferiów oraz rozwiązań serwerowych. Funkcjonuje na rynku już od 27 lat, a jej właścicielem jest jeden z największych i najbardziej znanych dystrybutorów elektroniki użytkowej ACTION.

California Access to polska marka akcesoriów dla graczy. W ofercie znajdziemy klawiatury, myszki, podkładki, słuchawki, gamepady, akcesoria do konsol oraz fotele dla graczy. Oprócz akcesoriów dla graczy w portfolio znajdziemy też produkty dla uprawiających sport (słuchawki, smartbandy) oraz całą gamę peryferiów do PC nie dedykowanych bezpośrednio graczom.

 

Wyniki:

 

Najlepsza polska marka

 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0