Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

W przypadku słuchawek klasy premium otrzymać możemy już naprawdę zaawansowane headsety o najwyższej jakości wykonania, komforcie użytkowania oraz oczywiście jakości dźwięku. Poza tym, producenci oferują także bezprzewodowe modele, które nie ograniczają swobody ruchu, zachowując przy tym wysoką jakość przekazu. Trzeba oczywiście pamiętać, że tego typu produkty potrafią być naprawdę drogie (nawet powyżej 1000 zł), ale w zamian dostarczają często wysokiej klasy kartę dźwiękową czy DAC. Zachęcamy do głosowania na poniższe produkty:

                                                                                                                                            

SteelSeries Arctis Pro + GameDAC to nie jest sprzęt dla każdego, a jego bardzo wysoka cena sprawia, że z miejsca pozycjonowany jest jako sprzęt dla entuzjastów. Uznać go można nawet za pokaz możliwości duńskiego producenta, który podkreśla, że o ile grafika w grach za sprawą rozwoju kart graficznych i monitorów/ekranów zrobiła rewolucyjne wręcz postępy, tak strefa audio była przez producentów urządzeń gamingowych traktowana nieco po macoszemu i w gruncie rzeczy progres w zakresie słuchawek czy głośników był niewielki. Arctis Pro + GameDAC stara się przełamać ten zastój i nie da się ukryć, że zestaw ten spełnia pokładane w nim nadzieje, oferując najwyższą jakość dźwięku, jaką otrzymać możemy w headsetach dla graczy.

                         

                         

Słuchawki Roccat Khan AIMO mogą okazać się czarnym koniem tego plebiscytu. Jest to po prostu jeden z najlepszych gamingowych headsetów na rynku, przynajmniej pod względem jakości dźwięku. Sprzęt wypada świetnie w tym aspekcie i nadaje się nie tylko do grania, ale i słuchania muzyki, co nie jest takie oczywiste w przypadku gamingowych headsetów. Khan pochwalić może się wbudowanym DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym obsługującym standard Hi-Res Audio oraz wsparciem dla wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1. W innych kwestiach dość łatwo można wytknąć mu drobne mankamenty (ergonomia czy kompatybilność jedynie z PC), ale za to jak na słuchawki tej klasy produkt ten uznać można za relatywnie tani.

HyperX Cloud Fligh - Seria HyperX Cloud od lat cieszą się dużą estymą wśród graczy i są ku temu powody. Oferują one bardzo dobrą jakość dźwięku, nie zaniedbując jednocześnie innych aspektów, takich jak wykonanie, ergonomia czy funkcjonalność. Bezprzewodowy model HyperX Cloud Flight idealnie wpisuje się w tradycję tej linii produktów. Ponownie bowiem otrzymujemy bardzo uniwersalny zestaw słuchawkowy, który znakomicie sprawdza się w gamingowych zastosowaniach, ale i zapewnia przyjemny czas podczas słuchania ulubionej muzyki. Do tego brak kabli daje nam większą swobodę ruchów, a komfort jaki gwarantuje zastosowana konstrukcja sprawia, że zapomnimy o słuchawkach na głowie nawet podczas kilkugodzinnych sesji.

Corsair Void Pro RGB Wireless - Trzeba przyznać, że amerykański Corsair zna się na robieniu peryferii dla graczy i słuchawki Void Pro RGB USB Wireless to kolejny udany produkt w dorobku firmy. Jak sama nazwa wskazuje, jest to bezprzewodowy wariant headsetu, ale w ofercie producenta znaleźć można jeszcze kilka innych wersji na kablu, które są wyraźnie tańsze. My jednak cenimy sobie swobodę, jaką daje bezprzewodowe użytkowanie, a wśród zalet tych słuchawek wymienić trzeba także niesamowity komfort użytkowania oraz bardzo dobrą jakość dźwięku, która sprawdza się przede wszystkim w grach, ale w przypadku muzyki także nie ma wstydu (jest nawet dobrze). Poza tym, urządzenie opracowane zostało w ramach współpracy ze studiem BMW DesignWorks, co zaowocowało bardziej oryginalnym kształtem i stonowanym wzornictwem, które nie daje po oczach tanim efekciarstwem. Nie bez przyczyny model ten bardzo często trafia do wszelkiego rodzaju rankingów rekomendowanych headsetów.

Sennheiser GSP 600 to już najwyższa półka słuchawek dla graczy, za produkt odpowiada renomowana niemiecka firma Sennheiser, która od wielu lat cieszy się uznaniem audiofilów. Jest to zestaw słuchawkowy skierowany do najbardziej wymagających graczy, z naciskiem na profesjonalistów. Znajdziemy tu szereg ergonomicznych rozwiązań, jak nowy kształt nauszników, regulowany pałąk pozwalający na dostosowanie siły nacisku czy system metalowych zawiasów umożliwiający większą swobodę ruchów. Rozwiązania te przekładają się na wysoki komfort użytkowania słuchawek, ale ich najmocniejszą stroną jest autorski system głośników z ulepszonymi aluminiowymi cewkami, który zapewnia świetną jakość dźwięku z szerszym zakresem niskich częstotliwości. Dodatkowym atutem słuchawek jest zaawansowany mikrofon z profesjonalną technologią eliminacji szumów. Warto też dodać, że dzięki 3,5 mm złączu minijack słuchawki są kompatybilne z komputerami, konsolami czy urządzeniami mobilnymi (producent nie zapomniał o obniżeniu impedancji).

 

Wyniki:

 

Najlepsza słuchawki

 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0