Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Jesteś  w stanie sprzedać nerkę za najnowszą kartę graficzną? Każdą wolną chwilę spędzasz pochłonięty w cyfrowym świecie pikseli? Nie, nie jesteś chory, jesteś hardcorowym graczem, który jest na bieżąco w technologicznym świecie, który zmienia się w strasznie szybkim tempie. Jako, że jesteś "specem", który doskonale zna się na sprzęcie, zna potrzeby gracza, liczymy na Twoją pomoc w wyborze najlepszych produktów oraz marek gamingowych. Poniżej mamy dla Was ankietę plebiscytu składającą się z pytań jednokrotnego wyboru organizowaną wspólnie z  PGA, największymi w Polsce targami cyfrowej rozrywki, których kolejna edycja rozpocznie się już w przyszłym miesiącu, czyli  12 października. To właśnie Wy macie okazję wybrać najlepsze produkty. Zwycięzcom plebiscytu wręczymy nagrody na targach na stoisku ITHardware.pl o powierzchni 200 m2, gdzie serdecznie Was zapraszamy, na liczne konkursy z cennymi nagrodami oraz turniej CS:GO. Wytypowane przez nas produkty, marki opiszemy na poszczególnych podstronach. Ponadto wybierzemy trzy wypowiedzi z otwartego pytania i nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Regulamin konkursu oraz szczegóły na ostatniej stronie.

Nagrody za najciekawsze wypowiedzi z otwartego pytania ankiety: 

1. Nośnik SSD M.2 Plextor M9PE 256 GB

2. Myszka Modecom Volcano GMX5

3. Słuchawki Modecom Volcano MC-859 BOW

 

 

Jesteś "specem", który doskonale zna się na sprzęcie i zna potrzeby gracza? Liczymy na Twoją pomoc w wyborze najlepszych produktów oraz marek gamingowych. Oddaj głos i wygraj cenne nagrody. 

Aktualizacja 08.10.2018 - podsumowanie i wyniki

Dzisiaj przyszedł czas podsumować wyniki ankiety plebiscytu. Jesteśmy miło zaskoczeni Waszym zaangażowaniem, ankietę wypełniło niemal 2000 czytelników naszego portalu, za co serdecznie dziękujemy. Wasze głosy zadecydowały, które nominacje wygrały w swojej kategorii, a było ich ponad dwadzieścia. Najczęściej wybierane produkty należały do marek MSI oraz Corsair, szczegółowe wyniki znajdziecie na każdej z podstron, gdzie pod nominacjami znajdziecie grafikę przedstawiającą wykres ze szczegółowymi danymi z Waszych wyborów. 

Marki, których produkty wygrały w swoich kategoriach otrzymają od nas specjalnie przygotowane statuetki na zbliżających się targach PGA2018 w Poznaniu.

Pozostaje jeszcze kwestia  pytania otwartego. Na ostatniej stronie wybraliśmy najlepsze, naszym zdaniem, wypowiedzi. Ze zwycięzcami skontaktujemy się na podstawie podanych adresów e-mail.  

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0