Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Spędzanie wielu godzin przed komputerem może powodować różne problemy z kręgosłupem, dlatego tak ważne jest, aby dobrać dla siebie odpowiednie krzesło. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najbardziej wyróżniających się tu rozwiązań, które nie tylko świetnie wyglądają, ale i zapewniają poprawiające ergonomię opcje regulacji, pozwalające na indywidualne ustawienie takich parametrów, jak wysokość siedziska czy odległość podłokietników.

Quersus GEOS 703 / G-LINE to najwyższa półka wśród wszystkich foteli marki Quersus. Mocna i trwała rama fotela otoczona jest w całości wysokiej jakości gąbką, co sprawia, że siedzisko i oparcie nie odkształcają się podczas wielogodzinnego użytkowania. Obicie fotela wykonane jest z wysokiej jakości ekoskóry z oryginalnymi przeszyciami dostępnymi w różnych w kolorach.

Plebiscyt for gamers 2018 - najlepszy fotel gamingowy

 

Plebiscyt for gamers 2018 - najlepszy fotel gamingowy

 

SPC Gear SR700 - SR700 to seria z najwyższego segmentu, która zapewnia nie tylko wysoką jakość wykonania, najlepsze materiały czy dbałość o szczegóły, ale i rozbudowaną funkcjonalność. Fotele z tej serii wyposażone są w zaawansowany mechanizm siedziska MULTILOCK oraz podłokietniki typu 4D.

AKRacing ProX to fotel biurowy, który świetnie wygląda, ale jego główne zalety kryją się w zaawansowanym technicznie wnętrzu. O trwałość fotela zadba wytrzymała metalowa konstrukcja, a utwardzana pianka czyni z niego niewiarygodnie wygodne i solidne krzesła biurowe dla każdego.

Plebiscyt for gamers 2018 - najlepszy fotel gamingowy

 

Plebiscyt for gamers 2018 - najlepszy fotel gamingowy

 

Szkielet fotela Genesis Nitro880 został wykonany z wysokiej jakości trwałego metalu. Ponadto w konstrukcji zastosowano podnośnik gazowy 4 klasy, co pozwala na obciążenie fotela wagą do 150 kg. Nitro880 oferuje szereg funkcjonalności, które znacząco zwiększają możliwość dostosowania „tronu” do potrzeb gracza.

Diablo Chairs X-One Horne zostały stworzone specjalnie z myślą o graczach oraz wielogodzinnych sesjach przy najbardziej zaciekłych bitwach. Stabilna konstrukcja, regulowane oparcie, miękkie tworzywo, regulowane podłokietniki czy rozbudowany zagłówek znacząco podnoszą komfort grania i pozwolą w pełni cieszyć się rozgrywką.

Plebiscyt for gamers 2018 - najlepszy fotel gamingowy

 


Warrior Chairs Dragon - Jak już wiemy solidny gamingowy fotel to podstawa, za którą z pewnością podziękujemy sobie w przyszłości, kiedy w odróżnieniu od swoich rówieśników, nie będziemy wiedzieli, co to ból pleców. Ciekawe rozwiązania w tym zakresie proponuje również firma Warrior Chairs, której fotele kuszą już samymi nazwami, tj. Sword, Monster czy Fields of Battle. My wybraliśmy dziś jednak model Dragon, który idealnie pasuje do graczy zafascynowanych fantasy i zawzięcie broniących świata przed potworami :) A mówiąc już całkiem serio, to możemy liczyć na wygodny kubełkowy kształt oraz zestaw poduszek poprawiających komfort, odpowiedni komfort gry, bezpieczne dla podłogi miękkie kółka, mechanizm pozwalający na wychylenie oparcia i regulację wysokości siedziska, system pozwalający na bujanie się w fotelu, miękkie i wygodne podłokietniki z możliwością regulacji wysokości oraz stylowy smoczy design, szczególnie w czerwono-czarnej wersji kolorystycznej.

 

Wyniki:

 

Najlepsza karta graficzna

 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0