Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Każdy komputer gracza musi nie tylko zapewnić odpowiednie warunki pracy znajdujących się we wnętrzu komponentów, ale i dobrze się prezentować, ciesząc oko właściciela. Ostatnimi czasy najpopularniejsze są obudowy z oknem, a nawet panelem frontowym z tafli szkła hartowanego, które w połączeniu z wentylatorami z podświetlaniem LED RGB świetnie prezentują się na biurku.

SilentiumPC to nie tylko zasilacze, układy chłodzenia, ale również duży wybór obudów komputerowych. Polska firma w tym roku wypuściła bardzo ciekawą i dobrze ocenianą obudowę Armis AR7 TG RGB z autorskim panelem frontowym. Konstrukcja wyposażona jest w panel boczny z hartowanego szkła i wentylator RGB oraz dwa paski LED RGB.

Najlepsza obudowa dla gracza

Najlepsza obudowa dla gracza

 

LC-Power Gaming 991B Lighthouse to obudowa z dwoma panelami bocznymi oraz frontem z hartowanego szkła. Całości dopełniają wentylatory z podświetleniem RGB, które dostajemy w standardzie. Skrzynka jak na swoje możliwości nie jest taka droga i bardzo dobrze wygląda.

NZXT H410i to kompaktowa obudowa do płyt głównych w formacie micro-ATX, oferująca funkcjonalność, panel ze szkła hartowanego i ładny design. Na pewno zadowoli osoby budujące niewielki, a zarazem dobrze wyglądający komputer.

Najlepsza obudowa dla gracza

 

Najlepsza obudowa dla gracza

 

Corsair Obsidian 500D RGB SE to kolejny produkt, który nominujemy w niniejszym plebiscycie. Tym razem to jedna z najbardziej wypasionych obudów na rynku,  wszechobecne szkło hartowane i wiele wentylatorów z podświetlaniem LED RGB w standardzie. Połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i designu. Czego chcieć więcej?

be quiet! Silent Base 601 to obudowa dla graczy, którzy cenią sobie ciszę, elegancki wygląd oraz funkcjonalność. Inżynierowie be quiet! stworzyli dobrze wentylowaną konstrukcję zapewniając przy tym wysoki poziom kultury pracy, za który odpowiadają grube 10 mm maty izolujące hałas. Duża przestrzeń i zoptymalizowanie konstrukcji dla układów chłodzenia cieczą pozwala na  wygodny montaż komponentów oraz ewentualne modyfikacje czy konserwację.

Najlepsza obudowa dla gracza

 

Wyniki:

 

Najlepsza obudowa

 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0