Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Słuchawki to kolejna kategoria produktów, która nie przekłada się co prawda na wydajność w grach, ale może wyraźnie (a raczej słyszalnie) podbić nasze wrażenia z rozgrywki. W przypadku klasy ekonomicznej nie możemy liczyć na najbardziej zaawansowane rozwiązanie czy wsparcie dla standardu Hi-Res, ale nie oznacza to również, że zmuszeni jesteśmy katować uszy słabej jakości dźwiękiem. Decydując się na zakup relatywnie niedrogiego zestawu słuchawkowego możemy nabyć sprzęt, który poprawi naszą orientację na polu bitwy lub też zapewni po prostu czysto rozrywkową przyjemność, podbijając efekt takich efektów jak wybuchy czy wystrzały. Co więcej, niektóre z headsetów sprawdzą się nawet przy słuchaniu muzyki, będąc naprawdę uniwersalnym sprzętem. Nasze typy w tej kategorii to:

                                                                                                                                            

                         

Cougar Phontum - Decydując się na zakup gamingowych słuchawek klasy ekonomicznej, przeważnie musimy liczyć się z kompromisami w zakresie jakości dźwięku czy wykonania. Co prawda Cougar Phontum nie wypadają tak dobrze jak np. kilkukrotnie droższe headsety klasy premium, to zdaje się, że niemiecki producent wycisnął ile tylko się da w tak ograniczonym budżecie (produkt ten kupimy za ok. 220 zł). Model ten cechuje przede wszystkim znakomite wykonanie oraz wzornictwo, które plasuje się w ścisłej czołówce słuchawek dla graczy z budżetowego segmentu. Jakość brzmienia także wypada lepiej niż można się spodziewać po tej cenie, Phontum to również jeden z najwygodniejszych headsetów na rynku (to zasługa bardzo grubych nausznic), a całości dopełniają odpinany mikrofon oraz wymienne pady.

Corsair HS50 to jeden z najlepszych headsetów, na jaki mogą zdecydować się gracze z ograniczonym budżetem. Za ok. 230 zł otrzymujemy bowiem produkt, w którym nie odnotujemy żadnego dyskwalifikującego przewinienia. Najmocniejsze punkty tych słuchawek to niewątpliwie solidne wykonanie oraz ergonomia. Sprzęt nie zawodzi także pod względem jakości dźwięku w grach, a nada się nawet do słuchania muzyki. Oczywiście jest to dość podstawowy headset, dlatego nie znajdziecie tu żadnego dedykowanego oprogramowania, podświetlenia czy wbudowanej karty muzycznej z wirtualnym dźwiękiem 7.1, ale dzięki temu słuchawki zachowały uniwersalny charakter i nadają się zarówno do PC, jak i urządzeń mobilnych czy konsol.

Razer Electra V2 - Razer to marka, którą śmiało można nazwać “Apple świata gamingu”, co oznacza, że cieszy się ona ogromną popularnością, ale ma też dużą grupę antyfanów, którzy regularnie wytykają jej wysokie ceny. Niemniej jednak w ofercie tego producenta znaleźć można naprawdę sporo udanych sprzętów, w tym także tych tańszych, czego przykładem jest właśnie headset Razer Electra V2. Za niecałe 200 zł otrzymujemy tutaj uniwersalne słuchawki kompatybilne z PC, konsolami i urządzeniami mobilnymi, wirtualny dźwięk 7.1 surround, zwartą i lekką aluminiową konstrukcję, mocne 40 mm przetworniki, oferujące zrównoważone brzmienie i czysty dźwięk oraz jednokierunkowy mikrofon.

Genesis Radon 720 to kolejny produkt w portfolio polskiego producenta, który kusi za sprawą stosunku ceny do oferowanych możliwości. Charakteryzuje się on solidnym wykonaniem, komfortem użytkowania i bardzo lekką konstrukcją oraz efektownym brzmieniem z mocnymi basami. Jest to produkt skierowany do osób, które lubują się w rozrywkowym brzmieniu - wypada on naprawdę dobrze jak na 150 zł i trudno doszukiwać się tu jakichś dyskwalifikujących wad czy poważnych uchybień.

 

Wyniki:

 

Najlepsza słuchawki

 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0