Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Współczesne zakupy komputerowe to nie tylko sklepy stacjonarne, ale i ogromna sieć sklepów internetowych, w których zakupy są nie tylko wygodne, ale i tanie. Wydając sporo gotówki na sprzęt komputerowy warto jednak pamiętać, żeby wybierać tylko sprawdzonych sprzedawców, z dużą ilością pozytywnych komentarzy i polecanych przez innych klientów. Oto nasi kandydaci:                                                                                         

Amazon to największy internetowy sklep na świecie, a w jego ofercie znajdziemy praktycznie wszystko, w tym interesujący nas sprzęt komputerowy. Fakt, że jest to globalna sieć, daje wymierne korzyści, ponieważ często możemy zaopatrzyć się w produkty normalnie niedostępne na naszym rynku i to z darmową i błyskawiczną wysyłką do naszego kraju (np. z niemieckiego oddziału). Pozwala to także korzystać z promocji, które omijają Polskę, a ogromna oferta oznacza też atrakcyjne ceny.


Alsen.pl - Sieć ta powstała już w 2003 roku i obecnie pochwalić może się 390 salonami komputerowymi na terenie całego kraju. Oznacza to, że Alsen jest największą siecią partnerską branży komputerowej w Polsce. Sklepy tej sieci znajdują się praktycznie we wszystkich miastach w kraju i znajdziemy w nich m.in. markowe zestawy komputerowe (w tym zestawy marki własnej Alsen i Triline z 3-letnią gwarancją), notebooki, netbooki, wszelkiego rodzaju komponenty i peryferia komputerowe oraz akcesoria multimedialne, ale również urządzenia mobilne, AGD czy GPS.

                         

                         

Komputronik.pl to kolejny sklep, którego nie trzeba za bardzo przedstawiać. Komputronik S.A. z centralą w Poznaniu i Centrum Dystrybucyjnym w podpoznańskich Komornikach jest bowiem obecny na rynku od 1996 roku, a firma jest klasyfikowana w pierwszej dziesiątce największych spółek teleinformatycznych w Polsce. Poza tym, sieć posiada prawie 200 salonów własnych, franczyzowych oraz partnerskich na obszarze całego kraju.

ProLine.pl to internetowy sklep komputerowy, którego korzenie sięgają 1993 roku! Firma chwali się, że ponad 97% zamówień realizowane jest tego samego dnia! Wielu klientów chwali sobie jej myszki dla graczy i klawiatury mechaniczne. ProLine  posiada sieć sklepów komputerowych na terenie kraju  w miastach takich jak Wrocław, Poznań, Lubin, Legnica, Leszno, Katowice, Gliwice, Kalisz, Bytom, Trzebnica, Opole. Jej mocnym atutem są też częste promocje na laptopy czy tablety.

Morele.net to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych komputerowych sklepów internetowych w Polsce, a swoją pozycję zawdzięcza atrakcyjnym cenom oraz bogatej ofercie, na którą składa się ponad 1 mln produktów. Dzięki temu miesięcznie sklep odwiedza 2 mln osób, a codziennie składane jest w nim 5 tysięcy zamówień.


X-Kom.pl - W naszym plebiscycie nie mogło zabraknąć także X-Kom. Historia tej marki sięga 2002 r., czyli otwarcia pierwszego salonu stacjonarnego. Dziś x-kom to 24 nowoczesne salony stacjonarne w całej Polsce, jeden z najczęściej wybieranych sklepów internetowych w kraju i największy sprzedawca na Allegro. Sklep cieszy się wysokim zaufaniem konsumentów (zwycięzca rankingu Zaufane Opinie Ceneo 2017) i 99% jego klientów poleca w nim zakupy.     

 

Wyniki:

 

Najlepszy sklep

 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0