Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Komputer stacjonarny zwykle kojarzy się z szarą i nieciekawą skrzynką stojącą pod biurkiem. Istnieje jednak wiele ciekawych alternatyw, które oferują nie tylko mocne komponenty, ale i zaskakują nieszablonowym wyglądem i dodatkami. Jakimi? Choćby interesującym designem obudowy, estetycznie wykonanym podświetleniem czy chłodzeniem cieczą, które znacznie podnoszą atrakcyjność PC. Wybraliśmy dla Was godne uwagi propozycje łączące te cechy z wydajnymi procesorami i układami graficznymi, ale to Wy podejmiecie ostateczną decyzję.

Asus ROG G20CI w wersji z Core i7 7700 oraz GeForce GTX 1080 8 GB to jeden z najbardziej kompaktowych komputerów dla graczy. Jego rozmiary są niewiele większe od przeciętnej konsoli do gier, ale wydajność w najmocniejszej konfiguracji nie pozostawia złudzeń, które z tych rozwiązań jest wydajniejsze. Co ciekawe, mimo tak kompaktowych rozmiarów, zmieścił się tu nawet napęd optyczny. ROG G20CI to także unikalny design obudowy z licznymi zakrzywieniami i ciekawymi wzorami. Kompaktową konstrukcję uzupełnia kilkustrefowe podświetlenie ASUS Aura Sync, które właściciel może sobie dopasować do własnych preferencji lub użyć efektów zaprogramowanych przez inżynierów ASUSa.

MSI Aegis Ti3 8th jest kontynuacją testowanego przez nas modelu Aegis 3 (link do testu). Całość została oczywiście odpowiednio uaktualniona o procesor ósmej generacji Core i7 8700K oraz dwie mocne karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti, więc nie powinno być żadnych problemów z idealnie płynnym graniem w trybie 4K i z maksymalnymi detalami grafiki. Co jednak ciekawe, całość dalej mieści się w kompaktowej (w stosunku do tradycyjnych desktopów) obudowie z licznymi podświetlanymi elementami, którymi można zarządzać, korzystając z aplikacji MSI Mystic Light.

Corsair ONE Plus to także kontynuacja jednego z poprzednich modeli, które mieliśmy okazję testować, a konkretnie Corsair One Pro (link do testu). Idąc z duchem czasu Corsair uaktualnił swoje najwydajniejsze jednostki, i tak w miejsce Core i7 7700K trafił sześciordzeniowy następca, Core i7 8700K - jednostka znacznie szybsza, szczególnie w grach, które lubią wielordzeniowe procesory. W połączeniu z GeForce GTX 1080 Ti otrzymujemy komplet zdolny do gry w praktycznie wszystkie tytuły w trybie 4K. Na uwagę zasługuje użycie gotowych pętli chłodzenia cieczą własnej produkcji (dwóch sztuk - jednej dla karty graficznej i jednej dla procesora) oraz naprawdę kompaktowa, w pełni aluminiowa obudowa o kubaturze 12 litrów. Co jednak ciekawe, Corsair stawia na minimalizm w kwestii podświetlenia i na obudowie znajdują się wprawdzie dwa paski, ale nie RGB.

Actina Monster Black (Core i9-7980XE 2 x GeForce GTX 1080 Ti + 32GB DDR4) - Jeśli czasem budzą się w Was patriotyczne myśli i postanowiliście sobie, że kolejny komputer kupicie od polskiej marki, to mamy dla Was propozycję. A mowa o Actina Monster Black, czyli zestawie zaprojektowanym dla osób ceniących sobie najwyższą jakość rozgrywki, w którym znalazły się tylko sprawdzone, markowe podzespoły. Możemy więc liczyć choćby na 18-rdzeniowy procesor Core i9-7980XE czy dwie karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti w SLI. Do tego oczywiście szybki dysk SSD, duża ilość pamięci RAM i efektywny system chłodzenia umożliwiający wielogodzinnę rozgrywkę, nawet przy dużym obciążeniu. Wszystko to zamknięte w stylowej obudowie z bocznym panelem z hartowanego szkła, podświetleniem LED, które dobrze eksponuje wybrane podzespoły.

 

Wyniki:

 

Najlepsza komputer stacjonarny

 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0