Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Dobry zasilacz to podstawa, niestety wiele osób nadal oszczędza na tym komponencie. Markowy, dobrze dobrany zasilacz, może i nie doda nam FPS-ów w grach, ale zapewnia stabilną i bezpieczną pracę komputera. Ponadto jednostka o wysokiej sprawności przyczyni się do obniżenia kosztów za energię elektryczną. Jakie są Wasze preferencje? Jaki zasilacz wg Was jest najlepszy? Nasze typy to kilka przedziałów cenowych:

SilentiumPC to niekwestionowany lider na polskim rynku w kategorii zasilaczy ATX. SPC ma w ofercie nie tylko budżetowe jednostki pokroju Vero L2/M2, ale również wydajne modele z certyfikatem sprawności 80 PLUS Gold, jak Supremo FM2. Naszym typem jest model Vero L2 500 W, który okupuje pierwsze miejsca sprzedaży w polskich sklepach, solidna jednostka za mniej niż 200 zł, potwierdzona naszymi testami.

Plebiscyt for gamers 2018 - zasilacz dla gracza

Plebiscyt for gamers 2018 - zasilacz dla gracza

LC-Power - można powiedzieć, że to taki niemiecki odpowiednik SilentiumPC. Jednym z jego ciekawszych produktów w kategorii zasilaczy jest model LC6350 V2.3, który udowodnił, że da się kupić dobry zasilacz poniżej 150 zł. Tajwańskie kondensatory, konwerter DC-DC i zaliczone nasze testy, włącznie z komorą termiczną, robią wrażenie.

Seasonic to jak wiadomo światowy lider w branży, a zasilacze tego producenta są wyznacznikiem jakości. Nasz typ to Seasonic Focus Plus 550 W, bo całkowicie modularna konstrukcja, świetna jakość elektroniki, półpasywna praca chłodzenia, parametry elektryczne oraz długa 10-letnia gwarancja w połączeniu z niezłą ceną robią spore zamieszanie.

Plebiscyt for gamers 2018 - zasilacz dla gracza

Plebiscyt for gamers 2018 - zasilacz dla gracza

Corsair - trudno pominąć amerykańską markę posiadającą tak świetne konstrukcje jak seria zasilaczy RMx/RMi. Szczególnie że Corsair znalazł się tutaj nie bez przyczyny, a tą jest najbardziej zaawansowany zasilacz na rynku, AX1600i, który oparto o innowacyjne tranzystory GaN oraz topologię Totem Pole. Jest to niedaleka przyszłość w zasilaniu.

 

Wyniki:

 

Najlepszy zasilacz komputerowy

 

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0