Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

Światowe brandy gamingowe mają bardzo rozbudowane portfolio, ale tu skupiliśmy się na markach, które posiadają w swojej ofercie nie tylko peryferia dedykowane graczom czy podzespoły bazowe, ale i całe systemy komputerowe. Często są to produkty klasy premium, oparte na wysokiej jakości komponentach, do tego wyróżniające się na tle konkurentów unikalnym designem. Niezależnie od ceny, mają one wiernych fanów, którym wystarczy tylko rzut oka, by poznać swojego ulubieńca, a mowa o takich prestiżowych seriach, jak ROG od Asusa czy Acer Predator.

Firma Gigabyte została założona w 1986 roku na Tajwanie. W ofercie tego producenta znajdziemy przede wszystkim płyty główne oraz karty graficzne. Ostatnimi czasy producent próbuje swoich sił oferując także laptopy. Ponadto Gigabyte oferuje także urządzenia peryferyjne dla graczy takie jak klawiatury, myszki czy słuchawki. 

ASUStek został założony w Chinach w 1989 roku. W aktualnym portfolio firmy znajdziemy niemalże wszystko czego gracz potrzebuje. Od komponentów do PC takich jak płyty główne czy karty graficzne, poprzez monitory do gier, urządzenia peryferyjne (klawiatury, myszki, słuchawki) aż po gamingowe laptopy i gotowe desktopy w mocnych konfiguracjach.

MSI powstało na Tajwanie w 1986 roku. Firma podobnie jak ASUS ma w ofercie wszystko czego gracz zapragnie - od komponentów do PC, poprzez urządzenia peryferyjne aż po gotowe komputery i laptopy dla rasowych graczy.

Corsair to przedsiębiorstwo amerykańskie, założone w 1994 roku w Stanach Zjednoczonych. Mimo stosunkowo "młodego wieku" zasłynęła z produkcji bardzo solidnych pamięci RAM, obudów komputerowych, zasilaczy i gotowych układów chłodzenia cieczą. Aktualnie ma jednak w swojej ofercie także całą masę urządzeń peryferyjnych dla graczy takich jak klawiatury, myszki czy słuchawki.

Alienware zostało założone w 1996 roku w Stanach Zjednoczonych, a firma miała się zajmować rynkiem najwydajniejszych na rynku komputerów PC budowanych pod kątem gier wideo. Nazwy produktów i logo firmy wynikały wprost z zamiłowania do serialu "Z archiwum X". Alienware zostało przejęte przed DELLa w 2006 roku, a obecnie w ofercie firmy znajdziemy gamingowe laptopy oraz desktopy. Zwykle są to produkty o bardzo mocnych konfiguracjach, i o absolutnie unikalnej stylistyce obudowy. Producent sam projektuje i tworzy swoje obudowy nie odsprzedając ich innym podmiotom, dlatego nabywając produkt Alienware możemy być pewni że będzie to oryginalne i rzadko spotykane. W ofercie znajdziemy też urządzenia peryferyjne dla graczy takie jak myszki, klawiatury czy słuchawki. 

Predator to najnowszy brand w tym zestawieniu, bo w obecnej formie istnieje od bardzo niedawna, bo od 2016 roku. Marka należy do Acera, i ma oferować tylko i wyłącznie sprzęt z najwyższej półki dla graczy. W ofercie znajdują się typowe dla takiej marki produkty, takie jak wydajne desktopy oraz laptopy do gier, monitory do grania, myszki, klawiatury i słuchawki.

 

Wyniki:

 

Najlepsza marka gamingowa

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plebiscyt For Gamers 2018 - Wyniki

 0